Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cloverfield [18.01.08]

Lethious

Öne çıkan mesajlar

J.J. Abrams'in yapımcılığını, Matt Revees'in de yönetmenliğini üstlendiği, bizim kod adı yüzünden Lost ile bağlantılar kurduğumuz film. Bir canavar filmi.

30 milyon dolar gibi düşük bir bütçesi var. (Normalde bu paraya filmlerin sadece fragmanı yapılıyor.)

Şimdiye dek oluşmuş kadro:

Michael Stahl-David as Robert Hawkins.
Mike Vogel
Odette Yustman
Lizzy Caplan
Jessica Lucas as a character named Lily.
T. J. Miller
Greg Grunberg
Blake Lively

JJ'in elinden çıkan herşey güzel oluyor. Bekliyoruz.

Sosyal ağlarda paylaş

Ne filmler gördük hayvani bütçelerle çekilip fos çıkan,ne filmler gördük karın tokluğuna çekilip efsane olmuş,

Bütçeyi görüpte hiç dert etmedim nedense ama herkes nedense film hakkında değilde bütçesi hakkında konuşuyor.

Filmi pek merakla beklemiyorum doğruyu söylemek gerekirse,klasik şehre yaratık saldırdı halk boka bastı filmlerinden olacak gibi gözüküyor şuan.Oyuncularına baktığımızda da pek ünlü olmayan,hatta hiç ünlü olmayan kişileri seçtiğini görüyoruz.Bakalım bekleyelim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
efsane bi film..

insanı bildiğin olayın içine sokuyo.. yani hakkaten sen de orda o heycanı yaşıyormuş gibi oluyorsun. Son derece kaliteli yapmışlar filmi.

Kesinlikle uymanız gereken bir tavsiye:

Bu filmi sakın indirip de izlemeyin. Sinemada izlenmesi gereken bir film.

edit: surround sisteminiz falan varsa da süper olur tabi.. dev ekran lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

film bencede cok guzeldi ama sonu cok kotu bitti... bu kadar dusuk butceyle boole bi film beklemiodum :D ayrica akillarda bi suru soru isareti birakti... eer ikinci gelmezse o sorular hep kalcak...

soru 1

yaratik nerden geldi?

soru 2

yaratigi tetikleyen sey ne oldu?

soru 3

yaratik nie butun film boyunca bas rol karakterlerinin pesindeydi? ozel bisimi var?

soru 4

kiz hastalandiktan sonra nie askerler tarainda karantinaya alinip olduruldu?

soru 5

o yaratiktan ben 2 tane saydim... acaba sayica cokmu yoksa bi disi bi erkekmi var cozemedim?

aklima geldikce sorarim yine... lutfen elinizde bilgi varsa paylasin benle :D
Sosyal ağlarda paylaş

soru 1

yaratik nerden geldi?

bu biraz zorlama olucak belki, tam da emin degilim ama en sonda kasette kizla konustuklari yerde arkaya dikkata ederseniz denize bisey dusuyo, en azindan ben oyle gordum, bunun yaratik oldugunu dusunuyorum, ama tamamen goz yanilgisida olabilir, nette baslamistir gerce her turlu spekulasyon belki vardir resmi.

soru 2

yaratigi tetikleyen sey ne oldu?

bunu bilemicez hic heralde.

soru 3

yaratik nie butun film boyunca bas rol karakterlerinin pesindeydi? ozel bisimi var?

karakterin pesinde degildi, bu hiyarlar hep onun oldugu yerlere gitti, zaten manhattan o kadar buyuk bi yer degil. yaratigin devasa oldugunu goz onunde bulundurursak.

soru 4

kiz hastalandiktan sonra nie askerler tarainda karantinaya alinip olduruldu?

askerler oldurmedi kanimca kiz patladi, sonucta yaratik tarafindan isirilmis, ne olucagi belli degil.

soru 5

o yaratiktan ben 2 tane saydim... acaba sayica cokmu yoksa bi disi bi erkekmi var cozemedim?

yok yav 1 tane vardi.

Sosyal ağlarda paylaş

soru 5

film boyunca ben bi tane olduunu dusunuodum ama ilk baslardaki yaratia cok dikkat ettim. her neyse en son kameraman arkadasi yiyen yaratiin yanaklari bi sisio bi iniodu ayni kurbaga gibi... filmin basindaki yaratikda oole bisi yoktu die hatirliorum... acaba evrimmi gecirdi?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...