Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oha ninja

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

us - arthas serverinda bi rogue son zamanlarin en buyuk ninjaligini yapmis :D neden oha? derseniz aldigi itemlar:

warglavie
cursed vision of sargeras
t6 chest token

bi de topic de yazmis nick change, migration felan yapmicam demis. zaten armory de gorunuyo adam serverda duruyo hala.

link: http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=2967996634&sid=1
armory: http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arthas&n=Ra
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence acik ara en iyi ninja
burning legionda strattaki mounti ninjalayip
kendi adina guild kurup aylarca oggrimar bankta bank sitting yapan adamdir
adini unuttum ama efsane bi adamdi

bu arada bence 2.5 sene guildde raid yaotiktn sonra 3 tane item fazla aldi diye admaa efsane ninja denmesi sacma
2.5 sene lan
2.5
Sosyal ağlarda paylaş

Eski serverimda vardi. Adam nefarian ninjalamisti. Herif Master Looter fln di. Amaci oyunu birakmakmis, o yuzden yapmismis. Harbiden adam bir daha oyuna girmedi. Migration fln dersiniz TBCden onceydi, migration yoktu ozamanlar. Lootta zaten paladin ve warrior chesti vardi, bi de agilityli neck. Adam mage ya da warlocktu. Bazilarinin mantikli sebepleri var :)
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
Baron mount ninjası acınılacak haldeydi. Lowbieleri doldurdu guilde. General'dan yediği lafın da haddi hesabı yoktu. Şimdi büyük ihtimalle o günleri unutmak için psikolojik destek alıyordur, lol.

Peki hiç adamın açıklamasını dinlediniz mi ?

Adam, mount'u düşürebilmek için argent dawn exalted kasmış.. (bunun drop rate'e bi etkisi var mı yok mu kesin bi bilgim yok..)

Düşünce de almış :) Hayır bana düşse ben de hiç tınlamazdım tahminimce .. eğer öle bişey için kassam ..
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bu ninjalanan guild serefsizlerin onde gideniymis. "world of roguecraft" yapan guild in neferian i calmislar pre-tbc. iyi olmus lavuklara.

bu da ninjanin mesaji:
said:

I am not transfering, or ebaying.

Account expires in January probably just give it to an old friend.

Oh Telion, this could of all been prevented if you had just said sorry for kicking my alt priest out of that normal Arcatraz run for no reason.

And plus, more will drop Sunwell will drop better and WoTLK will make it all obsolete.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...