Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blood o' Mine (18+)

PrudenT

Öne çıkan mesajlar

Bir insanın burnu ne kadar kanayabilir?

Her ne kadar kanın ait olduğu kişi henüz 18+ olmasa da içerik 18+'dır efenim. Kan görmeye dayanamayanlar bakmasın.

Bunları yapmamın tüm nedeni her kış neredeyse her gün çektiğim çileyi görmeniz ulan! Bıktım koy peçete koy peçete, sal gitsin dedim bu sefer.

Duştan çıkmış idim ki, burnum aniden şıpır şıpır etmeye başladı. Eeeeh eytere bea dedim ve saldım ortalığa. Sonunda yine gönlüm elvermedi, 30dk kadar kanattıktan sonra 30dk kadar da durdurmaya çalıştım ve başardım. İşte o ilk 30dk'nın fotolarıdır bunlar.

Gerekenler:
- Yüksek kanama kapasitesine sahip burun
- Kanama konusunda deneyimli burun sahibi
- Banyo
- Banyo zemini
- Peçete
- Su
- Fotoğraf çekebilen bir aygıt
- Banyo temizleme kapasitesine sahip anne (bende yoktu 15dk uğraştım)

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
- Uyuşma ve halsizlik başlarsa derhal durdurma kısmına geçin, ben alışkınım sdf.
- Kan çabuk pıhtılaşır, ne kadar pıhtılaşırsa temizlemek o kadar zor ve iğrendirici olur, elinizi çabuk tutun.
- Evde yalnızken denemeyin, ölürseniz saylanmaz.

Geçelim fotoğraflara:

Kanama başlar...
[spo]

[/spo]

Devam eder...
[spo]

[/spo]

Durdu derken, hızlıca tekrar kanamaya başlar ve kişiye fırsatlar tanır... Adımın baş harfini yazdım (adım oktar sdf):
[spo][/spo]

Abavv..
[spo]

[/spo]

Nettin seeen, o.ç olmuş bu arada sdfj...
[spo][/spo]

Son haline yakın...
[spo][/spo]

Değişik açı...
[spo][/spo]

"Bileğimi kestim emoyum csi nerde?" temalı fotoğraflar...
[spo]
[/spo]

The end (sağa sola sıçramaları da var tam çıkmadı fsdf)
[spo][/spo]

Kanamanın başındaki video (uykusuzum ve manyağa sardım orda omg falan demişim eheuhu -hızlanıyo hızlanıyo-)...
[spo]http://www.youtube.com/watch?v=pK4fV67ApuU[/spo]

Sonuç
- Elimize ne geçti? Hiçbir şey.
- Eğlendik mi? Accayip.
- Sorun çıktı mı? Yooo.
- Bir insanın burnu ne kadar kanayabilir? Belirleyemedik.

İşte her kış çektiğim çile budur pati halkı...

Not: Fantastik amaçlarım yok, sadece sıkıntı ve bıkkınlık yani.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene saatler süren burun kanamalarımdan artık sonlara doğru hoşnutluk duyup, akan kanla oynadığımı, elimi kolumu kana buladığımı hatta kendimi kapattığım tuvalette şekiller çizdiğimi hatırladım. ben hatta bir ara biraz fazla eğlenmişim, tuvaletib üstünden "hala çıkmadı bu neleroloyor öldü mü NİHAN İYİMİSİİİAAANN " diye bana bakıp endişe içinde beni seyreden arkadaşım ve diğer bir arkadaşım aceleyle taksim ilkyardıma götürdüler. ama doktorlar pazartesi gelin deyince sevindirik olmuştum. kanla oynamak çook eğlenceli bence. madem durmuyor, oyna kuzum=)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...