Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun dergilerinde bu ay (Aralik)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
40 yıl düşüncem Oyungezer alacağım aklıma gelmezdi.

Oyungezer dergisi 1 Kasım'da çıkacak sayısında SPLINTER CELL : PANDORA TOMORROW oyununu veriyor.

Gerçi bu sayısını alır yine de de devam etmem gibime geliyor. PC Gamer'ın bitişinden bu yana Türkiye'de oyun dergiciliği de bir süre sonra öldü çünkü, maalesef şu an sadece ve sadece geyik dergiciliği yapılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
nebilim wow zaten gündemde olan bi oyun. gerçi doğru diyorsunuz D3'ü geçen ay kapak yapabilselerdi anlamlı olurdu bu ay yapmaları bişeyi değiştirmezdi. hm doru la bu açıdan bakınca mantıklı geliyor :)

boşverrr zamanı gelince diablo tüm dergilere kapak olacak zaten ben baya ümitliyim 2 nin o cancanlı havasından sonra sanki wow'un şirinliği wow'a kalsin demeyi akıl etmişler gibi
Sosyal ağlarda paylaş

3 dergiyide aldim efm bu ay

robinson buralardaysa gene kizicak ama EGM fail olmus biraz, TR angel of darkness gibi epic fail in otesinde bir oyun vermelerini gectim alelacele herkesten once cikarmaya kastiklari icin fallout 3 yok icinde lol

level fallout 2 vermis iyi guzelde cok yapmacik olmus iyice zaten kacaydir almiyordum, blizzcon guide yapmislar iyi hos bir ay gec yaptiniz bari lich king e witch king diyip diyip yazinin ortasindada turkcelestirip cadi kral demeseydiniz be

tamam koskoca lich king i 25 capulcu kesicek 1 sene sonra filanda bu kadarda vurulmazki asffsd

oyungezeri bugun aldim okuyorum hala pandora tomarrow u filan gectim gene cok iyi olmus icerik olarak birde birinci yas kutlamasi filan birde sayfa sayisini arttirmislar

egm 98 sayfa 4.9 ytl
level 154 sayfa ki cogu oyunculukla alakasiz reklamla dolu 6.5ytl
oyungezer 162 sayfa 6.5ytl

bu arada ayin en epic fail reklamini gedikgross kazandi

"wrath of the lich king: 17 kasim 2008"

buyuksunuz beaaah
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
pekaziz said:
Ne eksik mesela Oyungezer içeriğinde, forumlara yazıp yazarları uyarsana? Bu sayede daha dolu bir içerik hazırlama fırsatı bulurlar.

Ne Level'in ne de Oyungezer'in değişeceğine inanıyor musunuz ki? "Aralık sayısı çıktı" topic'inde bile "WOW oynamayanları şöyle böyle yapmalı" yazdıklarını görünce alma hevesim tümden gitti zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...