Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Browser tabanli Spor Oyunlari

GEd

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
loop said:

Goald united oynamıştım hakikaten güzeldi her hafta sonu maçı izlerdim gerçek maç gibi. Ama premium veya aldığınız kredilerin oyuna pek bi etkisi yoktu.. Kupalara katılıyorsunuz ama oyuncuların tecrübesini yeteneğini arttırmıyor. O yüzden para harcayıp bi hızlı gelişicem diyorsanız bunu oynamayın, gerçi ben bırakalı çok oldu...

Böyleyken güzeldi oyun, şimdi goalunited 11 diye tam bu bahsettiğin şeyleri yapan yenisini çıkardılar. Parayı veren diğerlerini geçer oyunu.

Eski oyunun adı da goalunited classic oldu. Ben ikisini de oynamıyorum aynı, geliştiren firma çok denyoca işler yapıyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Menejerlik oyunları içinde en iyisi trophymanager. En güzel tarafı her ligde 18 takım olması 34 hafta olması daha gerçekçi olması diğerlerine göre.

Diğerlerinide denedim ya çok karışıktı ya lig 10 takımdan falan oluşuyordu. trophymanager öneririm güzel oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
goalunıted transfer piyasasında değişiklik mi oldu,2 gündür bakıyorum bütün 17 19 hatta 22 yaş oyuncuların doğum günleri 11 12. aylarda, bakıyorsun 18 yaşında öbür y 19 olucak hep böyle oyuncu kaynıyor piyasa ve statları düşük, eskiden daha önce doğmuş elemanlar bulunuyordu bol bol bol bol...bir tane bid bile yok piyasada...
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
Bu menajerlik oyununu konu içinde göremedim,
ben 4. seviyedeyim her gün lig maçı ve başarı durumuna göre'de hem kupa hem şampiyonlar ligi maçları var ve hepside gerçek hayatla bağdaşır şekilde oyuncu transferi ise açık artırma usulüyle yapılıyor.
Menajerlik oyunlarını sevenler deneyin pişman olmayacaksınız bence ve androit üzerindede oynanabiliyor. tr web site adresi:

http://www.topeleven.com/tr/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
http://bd.arkarena.com/

Basketbol oyunu, hem nba 2k serisi gibi oynayabiliyorsunuz hem de menajer gibi işin taktiğini yapabiliyorsunuz bazı açılardan. tabi oynanışta da farklı özellikler var, karakterlerin özel yetenekleri vs gibi. Karakter çizimlerinde falan farklı bir stil var, realistic değil daha cartoon bir tarz. Denemesi bedeve.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • DynamicK unpinned this konu
  • Yeni Oluştur...