Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Bende yeni fırsat bulabildim, oynuyorum oyunu. Stealth takılıyordum şu ana kadar. Bugün ilk kez guardların koruduğu yerden gizlenerek geçemedim ve tespit ettiler beni. O noktada aksiyon oyunlarında çok nadir yaşadığım mükemmel bir çatı kovalamacası yaşadım. Çatıdan çatıya atladım, kurşunlar etrafımdan sekti, duman bulutlarının arasında izimi kaybettirdim vs. Bu olaydan sonra anladım ki bu oyun tek seferde bitirerek bitecek bir şey değilmiş. Bu oyunum bitsin, birde aksiyonun dibine vuracak gibi oynamayı planlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

nası zor aksiyon? 8 adam +1 kocaman robotu 2dk da bam güm öldürüp eeh böyle olmaz diyip aynı yeri 120dk stealth kasarak geçmiştim dfgs

ki bütün oyunu stealth oynadım zaten, 150+ saat lol

aksiyon oynarsan kurşun yetmiyor.
ayrıca vücudunu biraz fazla çıkartırsan direk mefta oluyorsun.
regen olmak için sürekli vur kaç yapman gerekiyor, düşmanlarla sıcak çatışmaya girdiğinde etrafında 5-6 düşman oluyor, vur kaç yapmak da kolay değil.

düşmanın arkasına geçip instakill butonunu kullandığın zaman hem damage almamış oluyorsun, hem de kurşun bitti-bitmedi derdiyle uğraşmamış oluyorsun.

"robot?" diye soruyorsan, onun da cevabı basit.
stealth karakterler için özel skiller var, insanların arasında laylaylom dolaşıyorsun, kimsenin ruhu bile duymuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...