Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

bende yeni bitirdim

10 üzerinden 6.5 veriyorum

grafikleri çok beğenmedim

senaryo iyi gidiyordu giriş kısmında,sonra gelişme ve sonuç sıfffıır.

hem detroit'e hem çin'e 2 kere gitmemiz çok fail.
2 bölgede çok kötü dizayn edilmişti bence.

aksyonlar fln çok kolay.

son 2 boss'u laser rifle'la 30ar saniyede kestim.

diyaloglar bi hayli zorlama,yahu ben bosslardan birinin bile ismini hatırlamıyorum.

aah ah
bu oyun güzel mi?
koyun-keçi-abdurrahman çelebi

bide , harbi silinmesi gereken mailleri silemeyen,şifrelerini unutan,yahut i padlerini sağda solda bırakan bir dünya insan olmasa oyun bi nebze daha güzel olurdu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bi baksanız, yardım lazım;

singapura gelmeden önce hengshaya son gidişimizde limb clinicden augların update edildiği chip hedesini almıştım ancak bug oldu sanırım namirle olan boss fightda hiç bir augmentationım çalışmıyor.5-6 defa denedim en az geçmeyi, saklana saklana beynine beynine yedirdim laser i ama öldüremedim bir türlü.benzer bi şey gören duyan var mı?
ya da ben de augmentationlarım olmadan öldürdüm diyen varsa nasıl öldürdüğünü bi söylese.
ha bir de; en zor seviyede oynuyorum, o boss fight için seviyeyi düşürsem bi şey olur mu acaba? zira düşürmeye çalıştığımda "bazı özellikler daha düşük zorlukta olmayabilir" falan dedi

Sosyal ağlarda paylaş

namir

ben de en zorda oynuyordum ve yine sonradan yararıma olmayacağını bile bile kliniğe koşup yeniletmiştim sistemi. benim de augları kapadı teyze fakat asansörle yanımda turret kardeş getirmiştim bi tane cut scene girmeden de ortaya doğru sallamıştım turretı, namir gelince ölmesi 5sn falan sürdü ben sadece izledim

Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

arkadaşlar bi baksanız, yardım lazım;

singapura gelmeden önce hengshaya son gidişimizde limb clinicden augların update edildiği chip hedesini almıştım ancak bug oldu sanırım namirle olan boss fightda hiç bir augmentationım çalışmıyor.5-6 defa denedim en az geçmeyi, saklana saklana beynine beynine yedirdim laser i ama öldüremedim bir türlü.benzer bi şey gören duyan var mı?
ya da ben de augmentationlarım olmadan öldürdüm diyen varsa nasıl öldürdüğünü bi söylese.
ha bir de; en zor seviyede oynuyorum, o boss fight için seviyeyi düşürsem bi şey olur mu acaba? zira düşürmeye çalıştığımda "bazı özellikler daha düşük zorlukta olmayabilir" falan dedi

abi nasıl oynuyosunuz oyunu ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...