Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şebnem Ferah

stars

Öne çıkan mesajlar

Eski sevgilisi içine girdiği küçük ve kaygan deliği yeni ve büyük bir dünya sanmış.. Onu biliorum ben =P[hline]Patates püresi sevmezdim ben eskiden artık seviyorum. Yani bi süredir yiyorum güzelmiş baya. Bi aralar kuzu beyni yemiştim iğrenmiştim falan.. Neyse ya ne diyorum ben?! Bu ne biçim imza!!?

Phann - Exca/Hib
Sosyal ağlarda paylaş

onu kendime çok yakın buluyorum, özellikle Artık Kısa Cümleler Kuruyorum'daki bazı şarkılarını dinlediğimde 'hah işte ben de bunu diyodum!' gibi tepkiler vermiştim :)
son albümünde de Mayın Tarlası harika.
ayrıca şarkılarında böyle bi toplumda kadın olmanın getirdiği zorlukların insanın iç dünyasına yaptığı yansımalardan da üstü çok kapalı olarak bahseder,bunu da seviyorum.[hline]secret shadows behind the veil

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 10 January 2004 11:18 tarihinde demiş ki:
abi bu teoman falan rock yaptığını zannedio en azından ben öyle düşünüyorum rock değil bunların yaptıkları =)[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu

onalr pop rock yapıyo....yani tam bi rock diil...

said:
şbneme gelince bence sil baştan sevmek gerk yanii....
[hline]doğum acıdır
yaşam acıdır
ölüm acıdır
aslında hepsi aynıdır...

:rock:To LiVe iS To Die:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyede dinlenilecek sayılı insanlardan biri. belkide en önemlisi...[signature][hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me, It's where I wanna be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never for get, the way you look tonight
The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

severiz sayarız cidden güzel şarkılar yapar canlı performansı da iyidir müziğine saygı duyulası bi insandır türkiye ortamında. yannız son albümü biraz sözler/konu olarak eleştiriye açık olmuş.. böyle terk edildim terk edildim ayarında olmuş biraz onu takdir etmedim ama müzik olarak yine güzel olmuş.
özetle: seviniz! hatta hastası bile olunuz![signature][hline]Kendercik, bi aralar demiş ki:
....bu sayede hem hint, hem türkiye hem de hollanda vatandaşı olacağız
Sosyal ağlarda paylaş

iyidir hoştur tr deki müziğin gelişimine önayak olmuştur amaaa

ilk albümlerinde bağımsız kadın kendi ayakları üzerinde duran kadın ayaklarındaydı şimdi ise eski sevgilisi bun terketti diye depresyonlara falan giriyo

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu[signature][hline]Aket Atum

Sosyal ağlarda paylaş

Aşkım,bitanem.[signature][hline]these wounds won't seem to heal
this pain is just too real
there's just too much that time cannot erase

when you cried i'd wipe away all of your tears
when you'd scream i'd fight away all of your fears
and i've held your hand through all of these years
but you still have all of me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...