Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bir başlangıç

Misafir Guest

Öne çıkan mesajlar

Ben 2006 yılında oynamıştım bikaç ay 30-40 arası bi night elf hunter ım vardı şimdi canım çekti yeniden başlamak istiyorum ama horde oynamak istiyorum büyük ihtimal hunter a devam etmem.Ama takip ediyorum forumları biçok yabancı kavram var anlamadığım siz hangi serverlarda oynuyorsunuz veya grup olarak oynadığınız biyer var mı? yardımsız olmayacak gibi çünkü..
Sosyal ağlarda paylaş

Amaç türklerle oynamak değil hatta çok da fazla tercih etmem ben patide bi gruplaşma falan varsa katılayım diye dedim eğer yoksa dediğin gibi yaparım fikir veren herkese tşk
Sosyal ağlarda paylaş

Ya birşey sorucam HH noldu? En son Academy vardı sonra biz migrate yapmıştık. Çok kral guilddi. Sanıyorum Chain Lightning için Alayına Gider gibi bir sloganları vardı. O zamanlar shamanlar çok modaydı hatta bi ara shaman alımı kapalıydı benim arkadaş 2 hafta geç girmişti. Gerçi şimdi düşünüyorumda fazla shaman olsa nolur adam gidip yeni class açıp katılmıyordu ki... Neyse birde bi ara undead alınmazdı rp olarak (gerçi forsakenlara biraz haksızlık ama) böyle bir olayları vardı. Sonra yasak kalkınca isyan edenler olmuştu ben undead açıcaktım banane bnane onlarda giremesin diye. Hey gidi hey
Sosyal ağlarda paylaş

HH'de guild'in çekirdek kadrosun da kopmalar başlamıştı,tabi yanlış hatırlamıyorsam.Televizyona bile çıkmışlar dı(in game)Tech.TV de.Rütbe sistemleri harikaydı,değişik görevler veriyorlar dı rütbe atlamak için.Şuan sanırım AOC'ı bekliyorlar,orda da HH efsanesini devam ettirmek istiyorlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...