Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Twinklerde buff...

Apis

Öne çıkan mesajlar

Fly said:
ab'de 2 tane 49 rogue twinki 43 lük yeşil/mavi karışık lock ile aldım ya gam yemem artık.

hepsi sinister strike spamliyor, başka numaraları yok.

zaten yeteri kadar skill olsa sence adamlar bunu boyle yapacagina main karakteri ile yapmaz miydi?

ister alinin ister alinmayin ama acizlik olarak gorurum twink olayini. eglence, zevk gibi mazarette uydurmasin kimse. bildigin quest yapan lvl kasan ona gore aptal aptal itemlara sahip, cogunlugu zaten pek bir tecrubesi olmayan adamlari kesiyorsun. "ama cok zevkli" kismi da zaten herkesi cat cut kesmek.

Edit: Gereken uyarı yapıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane 70 charım var ve yaklaşık 4 tanede gayet sağlam twinkim var. Şimdi ben ezik miyim? [diiiiit -bag] LvL 10-19de BG yapıp da neden ölüyorum bıdı bıdı diye ağlayanda eziklik esas. O lvl o twinkin hayatı elbette eline verip yollıcak normal charların :)
İşte ölünce karşıdakine ezik, sınıfına OP diyenler yüzünden oyunda kalite falan kalmadı. Şuçu kendisinde aramayanlar yüzünden yozlaştı oyun. Adam gibi kas lvlını veya adam gibi kas itemını oyna. Ama sen bu lvlda da ağlıcan 70 olunca da ağlıcan bişi değişmeyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Adam gibi kas lvlını veya adam gibi kas itemını oyna. Ama sen bu lvlda da ağlıcan 70 olunca da ağlıcan bişi değişmeyecek.

Level 19 karakteri 20 tane dungeona goturup, en iyi itemleri toplayip, ustune 1000g'luk enchant yaptirmak zorunda degil hickimse, senin bos vaktin ve/veya paran coksa ve 70'te yapamadigini o levelda yapmayi seviyorsan bu senin tercihin, ama cikip da millete aglama gibi nutuklari atma lutfen :)

Ayrica hakarete basvurmazsaniz ihya oluruz Gangren ve ben.
Sosyal ağlarda paylaş

70 chara aynı şeyi yapmak ile 19 chara yapmak arasında bir fark yok. Sonuçta herkes birbirinden daha iyi itema sahip olmak ister PvP bazında ve sen 19 BGsine giriyorsan ku gibi girersen kuş gibi avlanırsın bu kadar. Benim twinkim belki 10 tane instancea giriyor item için senin 70in kaç tane instancea giriyor?
olaya hemen öldürüyor twink beni diye değil neden hemen ölüyorsun o açıdan bakmanız lazım.
Kaldı ki 70de sadece PvP yapan biriyim yani 70de yapamadığın olayı değil twink olayı. Twinkiniz olmadan anlayamazsınız o yüzden bi tane twink açın biraz oynayın ondan sonra twink şöyledir böyledir yazın.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Dedigim gibi, bana bozuk dengeler uzerinden tatmin olmak ve zaman kaybi olarak gorunuyor, 100 yil gecse yapmam. Zevkler ve renkler belki de :)

banada aynen öyle geliyor.
"sözüm meclisten dışarı"
oyunda bir şekilde şansları tutmamış ve bu yüzden pve de başarılı olamamış insanların kendilerini pvp ye vurduktan sonra orada da eşit şartlar altında başarısız olmaları ve bunun sonucunda twink bir karakter açıp kendi karakterlerine inanılmaz paralar harcadıktan sonra karşıdaki üstünde belki yeşil item bile olmayan insanlara tamamen enchantlı epiclerle rarelerle battlegroundda karşıdakini ezerek counter strike oynarmışcasına en fazla killing blow u olunca mutlu olmaları olarak tanımlıyorum ben. kaldıki orda ezilen insanlar çoğunlukla zaten umursamayıp level kasmaya devam ederler....
bana mantıklı gelen birşey değil. kimse üstüne alınmasın herkesin düşünceleri farklıdır.
twinkin neden nasıl zevkli olduğunu ise hiç anlamıyorum twink bir karakterle bg de karşıdakini ezmekle gidip kendinden düşük level insanları ganklemek arasında ne kadar zorluk farkı vardır bunu çözemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok basit; 70 oldugunda level hayatin bitiyor, onunde sadece item toplamak ve pvp yapmak kaliyor, onun icin kisa surede en iyi mavileri toplayip enchantlarini yaptiriyosun.

Twinklerde ise henuz level isi bitmemis, insanlar mumkun oldukca item topluyor tabi ama "ulan 29da en super seyler neler, 2 hafta ben hic level almiyim da en iyi ekipmani bulayim, bi de 70 olmus gibi chant ettireyim onlari" demiyor, eglencesine bir iki BG yapmaya giriyor girerse. O zaman da bosa harcayacak parasi/zamani bol insanlarin gazabina ugruyorlar, sonra bu insanlar bi de cikip "ne var alla alla" diyor enteresan sekilde :p

Ilk mesajimda da soyledim ayrica, hangi skillin level kacta geldigine gore, ne tip loot bulunabildigine gore vs. dengeler oldukca degisik oluyor 70'e gore.

Bunlari birlestirdigin zaman ne oluyor sonuc; esit item ve olmasi gereken dengelerle 70'te pvp isinde tutunamamis, onun icin hazirliksiz itemsiz milleti kesip ancak oyle tatmin olmayi amac edinmis bol parali insanlar guruhu. Yolda kendine gri adam gorup olduren, ustune 10 kere corpsecamp eden insanlardan farkli gormuyorum ben twink sahiplerini, kusuruma bakmayin artik.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
esit item ve olmasi gereken dengelerle 70'te pvp isinde tutunamamis, onun icin hazirliksiz itemsiz milleti kesip ancak oyle tatmin olmayi amac edinmis bol parali insanlar guruhu. Yolda kendine gri adam gorup olduren, ustune 10 kere corpsecamp eden insanlardan farkli gormuyorum ben twink sahiplerini, kusuruma bakmayin artik.

kesinlikle katılıyorum
(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Twink olayı gerçekten eğlenceli, ben oyundaki bir arkadaşımın ısrarı üzerine açmıştım twink warriorumu. PvE açısından da PvP açısındanda hunterımla gayet iyi durumdayım hiçte öyle ezik falan değilim, temizlemediğim content olmadı şu ana kadar. Ama dediğim gibi asıl eğlence takım arkadaşlarının ve rakibin de twink olursa çıkıyor. 8 twink ile premade wsg yaptığımı biliyorum ben, karşı takımda en az o kadar twinkti ayrıca. Yoksa 2 vuruşa adam kesmek isteme olayı değil. Gidip bütün battle grupların forumlarında twinklerle ilgili ne kadar çok topik var ve ne kadar çok insan uğraşıyor o işle.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Bunlari birlestirdigin zaman ne oluyor sonuc; esit item ve olmasi gereken dengelerle 70'te pvp isinde tutunamamis, onun icin hazirliksiz itemsiz milleti kesip ancak oyle tatmin olmayi amac edinmis bol parali insanlar guruhu. Yolda kendine gri adam gorup olduren, ustune 10 kere corpsecamp eden insanlardan farkli gormuyorum ben twink sahiplerini, kusuruma bakmayin artik.

Yanılıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl 70 BGsine kabak gibi gireni öttürürler aynısı düşük LvL Bgler içinde geçerli. Kabak gibi girmeyin kardeşim BGlere, orayı bizzat profesyonel mezbaha olarak görenler var. Haaa giriyorsanızda bi zahmet doğranınca çıkıp üzülmeyin büyüyün ilerde twinklere laf edersiniz intikam alırsınız :)
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
Yanılıyorsun.

Tamam.

Ben level zamani sadece level alirim zaten Abso, hayatimda girmedim daha dusuk level BG'lere, sadece genel fikirlerimi soyluyorum.

Ileri surdugunuz bir savunma da olmadigina gore daha fazla tartismanin anlami yok. Dusuk level adam ganklemekten hoslanan twinkten de hoslanir sonuc olarak, psikoloji ve zevk/renk meselesi, huyunuzu degistirecek degiliz burda :p
Sosyal ağlarda paylaş

ben twink olayına karşı değilim ama hayatta kendim açamam yav, kaldıramam çünkü bugün rahat rahat kestiğim adamın üç gün sonra karşılaşsak (karşılaşmayacak olsak da) beni çatır çatır yorulmadan keseceği gerçeğini =P

twink açıp eğlenenlere de çok kızmıyorum, düşük lvl bg salt zevk sonuçta, eğlencesine veya skilllerini geliştirmeye giriyorsun, o yüzden dert değil. cidden honor kasılıyor olsa evet tatsız olur ama yatsam ne olur yatmasam ne olur düşük lvlda, hatta twinkleri kesince çok eğleniyorum ben daha bir tat katıyor bgme

ha abartanı da var, geçen gün 39 dranei shaman 36 mage olan beni, aynı şekildeki voice chat destekli kardeşimi, o sırada yanımızda bulunan bir priesti toplamda 3 vuruş ve 5 snde aldığında OHA dedim mesela, hala da nasıl olduğunu anlamış değilim ama sonrasında sıkıştırıp genklemek çok eğlenceliydi

edik: gangren o ne ya? kötüymüş o cidden, hani eşitlik için süper olur ama low lvl bg sırası zaten kasıyor bir de bölünürse hiç gelmez sıra mantıklı değil pek. e end game pvp de öyle birşey olmasını da istemem ben açıkçası, kasmışım yaptırmışım enchantimi, almışım itemımı, hiç mi işime yaramayacak?
Sosyal ağlarda paylaş

kendinden güçsüz olanı ezmekten başkası değildir bence twink karakter. ganklemekte aynı şekilde. bu yüzden twink karakterin gankera benzetilmesi gayette doğaldır kanımca.

twink aç anlarsın eğlenirsin diyenlere not: zamanında açtım halada duruyor warrior um elindede gayet güzel baltası üstü başıda falanda iyi. ama ben hiç zevk alamadım malesef. en fazla 2 hafta oynamışımdır oda o baltaya verdiğim para hatrına...
Sosyal ağlarda paylaş

Tam tersine aslında, daha çok işine yarayacak, belki daha çok zevk verecek.

Basit örnek, Tier6 warrior ile, DungeonSet3 bir rogue. Birisinde var Mongoose'lu Stormherald, diğerinde var Ced's Carver.

Tabi kişiden kişiye fark var. Kimisi rekabetten hoşlanırken, kimisi "mwhah oneshotted the idiot" muhabbetini seviyor :p

T6'lı warrior "Çalıştım, kastım, aldım, diğerlerinden banane" diyebilir ama biraz diğer tarafı da düşünmek lazım bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Rondar premade teamle girmeyi dene birde, arkana bi healer al nasıl keyifli oluyor.
Ayrıca bütün PVPnin amacı kendinden güçsüzü kes senden güçlü buldun mu kaç değil mi? :) Yok benden güçlü gördüm mü kesmeye çalışırım kendimi harap ederim, işte bu beni geliştiren şeydir hede hödö geyiğine girmeyin.

Ganklemek aynı şey değildir. Gankte rakibin senin saldıracağnı bilmez, hazırlıksızdır veya HPsi düşüktür, gafil avlrsın ama burda oyuna girenin amacı savaşmak. Hazır değilse girmesin bana ne.

Hele lvl 12-13 falan gördüm mü ayrı bi tadı oluyor. Bi kestin mi bir daha rahatsız etmiyor BGleri adam gibi olana kadar. Sen git abin gelsin diye kesmesi sevap onları.
Sosyal ağlarda paylaş

Twink iyidir kötüdür olayının dışında bence wow'da şöyle bi olay olsa süper olur :

Item kasma olayı olmadan cs gibi herkes eşit şartlar altında aynı itemlarla bg yapsa fln .. Sadece skill'in ön plana çıkacağı bi bg bence daha zevkli olacaktır,milletin itemla kendini tatmin etmediği bi yer :)
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:
Fly said:
ab'de 2 tane 49 rogue twinki 43 lük yeşil/mavi karışık lock ile aldım ya gam yemem artık.

hepsi sinister strike spamliyor, başka numaraları yok.

zaten yeteri kadar skill olsa sence adamlar bunu boyle yapacagina main karakteri ile yapmaz miydi?

ister alinin ister alinmayin ama acizlik olarak gorurum twink olayini. eglence, zevk gibi mazarette uydurmasin kimse. bildigin quest yapan lvl kasan ona gore aptal aptal itemlara sahip, cogunlugu zaten pek bir tecrubesi olmayan adamlari kesiyorsun. "ama cok zevkli" kismi da zaten herkesi cat cut kesmek.

70 olunca ezik kalan adama goredir twink..

GALİBA 3 adet 70 charımın full merciless ve 5k arena puanı olduğunu ve illidan farm ettiğimi görmemişsin. TBC önceside, KT ve Thrall+Varimatras kestiğimi yazmama bile gerek yok.

Oyunda senin ve bu oyunu oynayan herkesin bildiğinden fazlasını biliyorum ve bana "tbc" de TWİNK aralarında daha eğlenceli geliyor.

Ve senin muhteşem değerlendirmene göre ben ezik biriyim.

Ayrıca diğer kafadan atma yorumuna gelince, 10-10 wsg de twink olmayan 3-4 kişi oluyor, laf salatası yapıp forumu civcivlendirme...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...