Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saçlarınız ince telli, uzun, yağlı ve kafanıza mı yapışık?

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

aynı sorun bendede, ama yıkandıktan sonra çok güzel oluyorlar eahueh^^ aslında kısa olsa sorun olmazda, omuzlara kadar uzun olunca biraz kötü oluyor yağlanınca bide sürekli dökülüyorlar ama kellik yok anlamadım ben olsun demiyorumda, heroes daki clair gibi sürekli yenileniyor galiba hücreler:D
Sosyal ağlarda paylaş

değil. yoğun terlememi gerektiren bir durum yoksa çabuk yağlanmıyorlarda. ama ince telliler. uzun sayılır mı bilmem ama çok değil sanırım. kafama yapışık havada durmuyorlar :P işte öyle
ama yıkamak iyidir rahatlatır kafanı.

bu arada evet saç dökülmesine çözüm bulmak lazım gerçi bilmem kaç tele kadar normalmiş ama ne bilim :P
Sosyal ağlarda paylaş

kestirmiştim biraz geçmişti ama uzamaya başlayınca böyle olmaya başladı yeniden,saçlarımı duruluyorum hep ama yine oluyor...

çok sıkta yıkamak istemiyorum,bildiğim kadarıyla sürekli yıkanan saçlarda çok çabuk yağlanıyormuş,ama yine de pisliğe dayanamayıp 2 günde bir yıkıyorum bazen,

yeniden kestirmem gerekecek saçları bu gidişle :)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim saçlar duştan sonra makineyle kurutursam eğer aslan yelesine dönüşüyor:D hacimleri 3-4 katına çıkıyor 2gün sonra yaglanınca yine yapısıorlar. Ya aslında bende saç dökülmesi çok yokta böyle eli bi atınca hep saç geliyor sanırım oda
sürekli dökülen saçların yere düşmeyip diğer saçların arasında kalıyorlar elimi atınca geliyorlar anca yoksa duşta iyice durulayınca pek dökülmüyor, birde soğuk suyla durularsanız daha iyi olur gerçi kışın ne kadar zor olsada yapmanızı tavsiye ederim^^
Sosyal ağlarda paylaş

2 sene önce kepek sorunu falan vardı, yeni uzamaya başladığında, vichy'nin bir şampuanını kullanıyorum rahatlattı saçlarımı, ama kırıkları aldırmam lazım yoksa ileride gg olacak saçlar. Evet ince telli, ve 3 gün yıkanmazsam yağlanmaya başlıyor. Kısayken kirpi modundaydı hep ama, enteresandı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...