Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.3 den sonra hunterlar.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

Gelene kadar çakıcam çakıcam en iyi ihtimal %50 ye gelicek mage,

Bir frost magein hem kendi hem petinin nowasını kullanarak sana vereceği toplam hasar en mükemmel ortamda 5k yı bulmaz. Buda senin toplam HP nin yarısı bile etmez. Ve o andan sonra artık deadzone devri biter. Kalan sürede sen kıyma yaparsın o mage'i.

Ki bunun trinketi var, resisti var, immune'u var, senin koyduğun traba denk gelmesi var. Pet zaten area effecklerden %50 az etkileniyor.

Şuanki halde hunterın 0 yardından caste başlayan mage, genelde o cast bitmeden varsa silence,vyren yoksa en kötü Concussive yiyip %20 ihtimalle stun yer. Zaten beast olmadığını var sayıyorum yoksa boşa konuşuyoruz, hunter ezer geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

4 yardta ranged buramaz hunter, onu bir geç.
Silencing shot her hunterda yok, 41 puan MM olman gerekiyor. Viper sting ne alakası var deadzone ile anlayamadım.
"Consution" derken neyi kastettin onuda bilemiyorum, Concussive shot sanırım, onunda alakası yok deadzone ile.

Seni ciddiye almıyorum, başka classlar hakkında yeterli bilgin olmadan laf olsun diye yazıyorsun buraya. Kusura bakma.

Canım benim ya, herşeyi bıraktık kelimelerin yanlış yazılmasına kadar geldik öylemi? Tutunacak hiçbir dalınız kalmayınca kullanılan klasik yöntemdir bu. Ordaki cümlede geçen yetenekler "Concussive, silance ve vyren" olacak elbette yoksa ne interruptından bahsediyor olabilirizki. Sende bal gibi biliyorsun ama işte maksat konuyu çarpıtmak.

Dahası allahınızı severseniz siz 20/20/20 falan gibi bir talentlemi oynuyorsunuz, nasıl bir talentki bu hem beast within yok hem silence-scater yok hemde vyren yok. Hunterların bizim bilmediğimiz 4. bir ağacı falanmı var. Bence sen talentleri vermeyi unutmuşsun mageler seni o sebeple kesiyor. Bak orda bir bölüm sana 61 talent hakı veriyor kullan onları tavsiye ederim.

Dahada dahası ben hunter 4 yarddan range kullanır demedim zaten, salağa yatmıyalım lütfen. Madem bu kadar oyunu biliyorsunuz o zaman neyden bahsettiğimizi gayette anlıyorusunuz. Ben hunterın 1-2 yardından kendime veya takım arkadışıma holy light atmaya başladığımında o hunter deadzone kalktığından beri o cast bitmeden 2.5 saniyede 5+ yarda çıkıp artık talenti neyse ona uygun skille castimi interrupt ediyor. Bu o kadar sık olmaya başladıki 41 yard içindeki her yer benim için castimin interrupt edilme tehlikesi ile heal atmama yol açıyor. Üstümde rugue varken bile bu kadar zoranmıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Aluriel said:

4 yardta ranged buramaz hunter, onu bir geç.
Silencing shot her hunterda yok, 41 puan MM olman gerekiyor. Viper sting ne alakası var deadzone ile anlayamadım.
"Consution" derken neyi kastettin onuda bilemiyorum, Concussive shot sanırım, onunda alakası yok deadzone ile.

Seni ciddiye almıyorum, başka classlar hakkında yeterli bilgin olmadan laf olsun diye yazıyorsun buraya. Kusura bakma.

Canım benim ya, herşeyi bıraktık kelimelerin yanlış yazılmasına kadar geldik öylemi? Tutunacak hiçbir dalınız kalmayınca kullanılan klasik yöntemdir bu. Ordaki cümlede geçen yetenekler "Concussive, silance ve vyren" olacak elbette yoksa ne interruptından bahsediyor olabilirizki. Sende bal gibi biliyorsun ama işte maksat konuyu çarpıtmak.

Dahası allahınızı severseniz siz 20/20/20 falan gibi bir talentlemi oynuyorsunuz, nasıl bir talentki bu hem beast within yok hem silence-scater yok hemde vyren yok. Hunterların bizim bilmediğimiz 4. bir ağacı falanmı var. Bence sen talentleri vermeyi unutmuşsun mageler seni o sebeple kesiyor. Bak orda bir bölüm sana 61 talent hakı veriyor kullan onları tavsiye ederim.

Seni adam yerine koyup tartışanda kabahat. Neyse daha çok şey söylerdim ama yapmıyacağım, gerek yok çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
Yok zaten bir dps class sana vururken senin 2.5 saniye cast yapabilmen sacma da bubble, bop kullanmadan rogue'a karsi heal atmak imkansiz. 5 tane falan interruptu olan bir classtan bahsediyoruz. Hunter'a karsi da atabilirsin heal iyi oynarsan. Haritayi kullan.

rogueya karşı hiç olmassa 5 dakikada 3 kere shield açabilirim, huntera sadece 1 tane açabiliyorum. Rogue benden uzaklaşıcak canıma okuyacak diye bir korkum yok rahat rahat stun ederim. Hunterda stunu atabileceğim rangede bile olsa o hem peti hem onu aynı stun yapamıyorum sonuçta.

@Aluriel
Evet klasik taktiklere devam söyliyecek lafın kalmayınca önce gramerden medet umulur sonra kaale almıyorum ayaklarına yatılır. afferin iyi çalışmışsın dersine. Yaptığın alıntı bile tam yerinden kesilip alınmış :D
Sosyal ağlarda paylaş

Uzatma istersen freemon. Çirkinleşme. Senin eleştirilerine cevap yazmıyacağım. İstediğine inanabilirsin, eğer mutlu olacaksan kabul verecek cevabım kalmadı. Ama işin aslı öyle değil, mantık çerçevesi içerisinde hakaret etmeden "adam gibi" efendi efendi tartışacaksan, saçmalamayacaksan tartşalım ama bu şekilde yokum ben. İstediğini söyle/düşün umurumda değilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Alla alla nerde çirkinleşiyorum? hangi cümlem cirkin?

Sorunumuz senin her lafımıza "ee her hunterda yok o söylediğiniz skill", "bilmediğiniz clas hakkında konuşmayın", "frostnowa yiyince mage dokunamadan ölüyorum" cümlelerinden başka bişey yazmaman. yazacak bişey bulamayıncada olmayan hakaretlere atıf yapman değilmi?

Sonuçta mesajlara bir daha bakarsan beni adam yerine koymayan sensin ben değil.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Bu çirkinleşmektir, hakarettir.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
Uzatma istersen freemon. Çirkinleşme. Senin eleştirilerine cevap yazmıyacağım. İstediğine inanabilirsin, eğer mutlu olacaksan kabul verecek cevabım kalmadı. Ama işin aslı öyle değil, mantık çerçevesi içerisinde hakaret etmeden "adam gibi" efendi efendi tartışacaksan, saçmalamayacaksan tartşalım ama bu şekilde yokum ben. İstediğini söyle/düşün umurumda değilsin.

Ortada hakaret olsa, cirkinlesen olsa mudahale ederiz merak etme.

Adamin dedikleri dogru, BW diyene "herkes BM degil", silence diyene "herkes MM degil" diyosun, bunun uzerinden de senaryolar uretiyosun, sonra da kendini hakli goruyorsun. Kimse sana "once BW basarsin sonra silencing atarsin 41/41/41 gitsene" demiyor zaten, biri yoksa digeri var. Ikisi de olmayan hickimse yok.

Bunlar soylenip her iki turlu senaryolar aciklaninca da "yeter artik hakaret ediyosun cirkinlesiyosun, umrumda degilsin" seklinde hem kucumseme hem itham iceren bisey atiyosun ortaya, nasil is bu? Kim cirkinlesiyor, kim kimi adam yerine koymuyor burda, kafam karisti benim.

Igneyi kendine, cuvaldizi baskasina.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
FreEmoon said:

Bu çirkinleşmektir, hakarettir.

yok artık lebron james :D. o senin sayfalarca bizle dalga geçip ne desek "her hunter xxx değil" cevaplarına karşı verilmiş çokta yerinde bir cevaptır bence.

-Wissy said:
Arcane Shot CD'ye girdiginde ac BoP'unu? Ya da BoF atip pillar arkasina kos, onu bozmak icin atmak zorunda kalsin Arcane'i. Sonra 6 saniyede fulle hpyi.
Hunterlara EZmode oldu diye agliyorsunuz da siz de pillar arkasina kosmaya useniyorsaniz aglamayin.

Abi inatla söylemeye devam ediyorum nolur her seferinde yazdırmayın, yada imza yaptırmayın. Ben hunterlardan Arena için ağlamıyorum, hatta hala arena için güçsüz olduğuna inanıyorum, orda pilat var hunter istediği kadar yırtsın bir tarafını.

benim derdim arenaya buff verecez diye diğer tüm PvP alanlarını katletmeleri arena dışında hiçbiyerde LOs olayı yok, ağaçlar bile kurtarmıyor bizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ozetleyelim.
Arcane Shot'a gelen dispel overbuff. Deadzone duzenlemesi dogru bir buff. Aimed Shot'a gelen heal reduce effect dogru bir buff.
Freemoon ve Xhun hunterlar hareket etsin, skill istesin vb. diyor lakin kendileri hareket edelim, oyunculuk konusturalim demiyorlar.
Aluriel abartiyor Mage vs Hunter'daki Hunter durumunu. Hunter avantajli o eslesmede. =]
Sosyal ağlarda paylaş

Baalzebub said:
-Wissy said:
Niye kitlensin? Konusuluyor tartisiliyor?
Tartisma olan her konu kitlenecek mi?

ortada dönen aşağılamalar, hakaretler tartışma mı sizce?

Atma güzel kardeşim din kardeşiyiz. Bu seferde olmayan bir hakarete takıldınız kaldınız. Bırakın artık bu taktikleri. Söylediklerimize cevap verme yolunu seçin, bizi aşalama yolunu değil.

@ -Wissy
Yukarda arada sana yazdığım bir mesaj var arada kaynadı gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...