Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy ve Taksim'de kuytu cafeler + özel yerler...

Lidriel

Öne çıkan mesajlar

Hmm kız varken bıçak yersem sonra ona naparlar tahmin bile etmek istemiyorum... En iyisi kalabalıkken yada erken saatlerde takılmak :)

Not: bi msj daha attım goering yanıtlarsan sevinirim[signature][hline]*!barnak basar*
Siz sormadan ben söliim evet çok düşündüm bu imzayı :D
Sosyal ağlarda paylaş

taksimde Haymatlos diye biyer vardı.. ne zaman gitsek arkadaşlarla bomboş oluyodu. bira da ucuzdu yerini tam hatırlamıyorum ama... Bi de joker vardır gider tabu oynarız :) orası bayaa kalabalık olur... mcdonalds a en yakın ara sokağa girdikten sonra 2. veya 3. solda joker...[signature][hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

saklıkente girince mutlaka tanıdığım biriyle karşılaşırım (tadilattan öncede takılıodum)... O kesimlerde cafe sormuorum ben, kuytularda kalmış kaliteli yerleri soruorum...[signature][hline]*!barnak basar*
Siz sormadan ben söliim evet çok düşündüm bu imzayı :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 14 January 2004 23:31 tarihinde demiş ki:
evet melun doğru diyo. ama eminönüne yürümek durumunda kalmayın sakın. ya da eminönüne taksisiz gece bana rahat gitmenin formülünü bilen varsa söylesin.

popomu kaybediyordum 2 sene önce orda zor kaçmıştım. Avusturya lisesi'nin ordan inen uzun merdivenlerde, deli gibi de sarhoştuk 2 kişiydik zar zor taban yaptık valla...

O günden beri gündüz bile geçmiyorum oralardan...
Sosyal ağlarda paylaş

ulan kim kimdik yaa... jankis de vardı sanki... (yok o yol kapatmaca oynadığımız gece değil) hah tamam chivaz_ding ve tyler_gs eminönündeydik gecenin bilmem kaçı yoksa karaköymüydü? ya belkide eminönünde tinercilerden kaçacaz diye karaköye kadar koşmuşuzdurç... alkollü bünye hatırlayamıyorum...

mekan olarak taksimde karınca yeni keşfettim süper mekan ama biraz tırmanmak gerekiyor :)

kadıköyde sığnak cafe... ahh ne hatıralarım vardı orada...

yok ben kız arkadaşımla ormantik dakikalar geçirecem diyorsanız buyrun sizi kirencenin tavan arasına alalım gayet hoş ve loş bir ortamdır[signature][hline]wnJ0h!^3§ !u3§

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
Sosyal ağlarda paylaş

aa vesaire cafeyi unutmam feci kötüolmuş şayet kendisi çok güzel bir entel dantel cafedir hele en ğst katta kiralanan bir oda var dvd ve büyük ekran tv li kiralıyorsun odayı kapıyorsun kapını artık orası senin ne yaparsan yap[signature][hline]wnJ0h!^3§ !u3§

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...