Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy ve Taksim'de kuytu cafeler + özel yerler...

Lidriel

Öne çıkan mesajlar

1.si yanlız kalmak istiyorum... Hiçbir sağlam cafede olmuo bu
2.si sizin için çok özel anısı olan bişeyi deşmek istemem zati ölesine sordum benim özel yerimi bilen var mı acep die :)[signature][hline]*!barnak basar*
Siz sormadan ben söliim evet çok düşündüm bu imzayı :D
Sosyal ağlarda paylaş

git baba moda sahile ama tinerciLeri seversen.. yada 'ara' metalcileri seversen.. 'merdiven' rapcileri seversen.. uzar gider..
en iyisi git taksim arkA sokaga müzikte alternatif güzel.. içkinde var ohh.. bi güzel dağıtırsın kafanı.. ama illede yalnız kalıp düşünmek istiyorsan.. kadiköy-beşiktaş vapuruna bin 4.15 te, git gel git gel... 4.50 gibi süper bi gün batımı yakalarsın..[signature][hline]Im tasteless, there's beauty in strange places
Sosyal ağlarda paylaş

taksimde ben leylek'e giderim.

----------..........-----------
------bura..........-----------
----------..........McDonalds
.......................................
........istiklal caddesi............[signature][hline]After years of hard researching, I have discovered that I am a chick magnet! The only problem is that someone messed up my polarity...
Sosyal ağlarda paylaş

Moda'da De JaWu cafe vardır ben hep oraya takılırım..
Tarifi ise şöyle...
Tek büfeden modaya doğru kaptır ilerle.. sol hizzadan iki veya üç sokak sonra sola döneceksin işte o sokakta bulunmakta.. ayrıca iki dükkan yanında da Lezzet ev yemekleri isimli muhteşem yer bulunmakta.. resmen ev yemeği yiyosun ve ucuz..
iki yeri de tavsiye ediyorum..[signature][hline]Ave Caesar! Morituri te salutant!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaRCaRaS, 14 January 2004 19:24 tarihinde demiş ki:
Moda'da De JaWu cafe vardır ben hep oraya takılırım..
Tarifi ise şöyle...
Tek büfeden modaya doğru kaptır ilerle.. sol hizzadan iki veya üç sokak sonra sola döneceksin işte o sokakta bulunmakta.. ayrıca iki dükkan yanında da Lezzet ev yemekleri isimli muhteşem yer bulunmakta.. resmen ev yemeği yiyosun ve ucuz..
iki yeri de tavsiye ediyorum..

De Jawu yu biliorum ama o ev yemeği hödösünü öğrendiğim ii oldu :)[signature][hline]*!barnak basar*
Sosyal ağlarda paylaş

kadıköy rexx sinemasını karşına al. solundaki sokağa dön biraz yürü. apartmanların üst katlarında sağlı sollu kafeler war
yine kadıköyde bu sefer as sinemasını karşına al. sağ çaprazda kalan sokağa dön (hafif aşağı doru yokuştur) solda nargile kafeler war güzel (hiç gitmişliğim yoktur ama ortam güzel görünüyo)[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

Kadife sokak ya da başka bir deyişle barlar sokağı... kolpa yerler hep, en iyisi gidip sahilde oturmak... kıyıya vuran dalgaları hissetmek. hava kararmaya başladıktan sonra daha bir hoş oluyor tabi caddebostan sahilinden kadıköy sahiline kadar her yer tinerci doluyor o saatte aman diyeyim, dikkat etmek lazım :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etme barış 5e kadar tekin oralar bilioruz :) Yanıma hatun kişiliği alıp dışarı çıkasım var (kızla çıkmıorum ama sefgili konumunda olmadan çıkmakta yeter) o yüzden yer öğreniorum başbaşa kalabileceğimiz sakin yerler...[signature][hline]*!barnak basar*
Sosyal ağlarda paylaş

arka sokak ve ex-bronx'un yan binasında
Pendor'un binasında
VIRTUAL diye bir yer açıldı sahibi arkadaşım
4 katlı
canlı alternative müzik var 2. katta ( hücum kedi fln çıkıyor! )
4. katta da elektronik müzik var 4. kat yastıklı
diğer katlar normal...

Yenil açıldı bu arada !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
melun, 14 January 2004 22:28 tarihinde demiş ki:
virtual'daydım yılbaşında. minnacıcık , çok katlı bi yer. onunla ilgili topic açmıştım ama takan olmadı pek.
hakkaten sempatik bi yer. yılbaşında hücum kedi ve 100 derece çıktı.

kız arkadaş götürebileceğim bir yer mi peki ortam olarak, takılan tiplerde önemli...[signature][hline]*!barnak basar*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...