Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daoc ve infiltrator hakkında yardım

Bassist

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle Selam arkadaşlar :)ben 1.5 sene önce daoc oynamıştım free purga serverında.rank 5 lurikeen rangerım vardı neyse sonra bıraktım ve wow oynama hatasına düştüm orjinal servera 1 yıl boyunca verdiğim paralara acıdım(oyunda pvp adına hiçbi halt yok)ve daoc gibi pvp de bir numara olan bir oyuna tekrar dönmek istedim.Şimdi orjinal daoc serverında oynamak istiyorum fakat free serverda hiçbirşey görmediğim kanaatindeyim.Bana yardım olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.Bir kaç sorum var

1-Hangi serverdasınız?(Albion olursa sevinirim)ve bulunduğunuz servera gelsem bana lvl alma konusunda yardımcı olabilirmisiniz?Amacım Türklerle güzel vakit geçirmek:)-D

2-Bu bütün expansionların birarada bulunduğu kutuyu nasıl satın alabilirim?

3-Saracen İnfiltrator açmak istiyorum.Açarken str dex quickness a kaç kaç vermeliyim ve ayrıca weapon specializations ta hangisine vericem?Dual wield ve critical strike a vermek mantıklı geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

olivera said:
ya kardesim cidden baslama wowda s.priest oynadin s.priest a nerf geldi senin yüzünden millet aglamaya başladi :P rogue oynadin gene roguelara nerf geldi yeter oyuncuları bunaltıon baska bisi yaptiin yok :P

Senin yüzündende mage leri nerflediler nabiim yani >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

vallaha suanda askerde olmasam yeminlen para kıyıp bütün günlerimi daoc'a feda etmek isterim ama Live serverda haftada 6 7 saat oynamayıp 12$ fln vermeyi göze alamıyorum.O yüzden bende simdilik free shardlarda idare ediyorum.Lvl 43 ranger'ım var, bu saatten sonra grind mrind işe yaramıyor milim milim artıyor exp : ) Classic : P akşamları 300 player fln oluyor.

Albionda başlamayı düşünüyorum ordada.Bişeyler düşünüyorum işte.Ranger'ı çok ezmişler yeni patchlerle crit shot savaştayken yapılmıyor fln.NE anladım ben crit shot dan eheh. Mercenary düşünüyorum da.Armsman de kafamda yatmıyor değil : D Herşeyden oynayasım var friar bile oynayasım var : D
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar öncelikle.Sonunda daoc foruma bakan birini görmek güzel (:P) Ben ariodalis reborn da saracen infiltrator ile oynuyorum ama inanılmaz lag sebebiyle bir halt yiyemiyorum haliyle.Bazen sabah 4-5 gibi giriyorum az kasıntı oluyor ozaman solo adam kesebiliyorum.İnfiltrator oynamak gerçekten çok zevkliymiş tam bir assasin cidden çok çabuk öldürme kabiliyetine sahipmiş critical strike comboları ile.Fakat bu lag yüzünden hiçbir şey anlamıyorum oynadığımdan çoğu zaman.

Adama combo yapıcam önümde gözüküyor adam arkamda oluyor combo missliyorum ölüyorum genelde.Adamın arkasındayım backstap combosu çekicem adam bana dönmüş oluyor yine combo olmuyor ve ölüyorum lag yüzünden :)

Dostum,world of warcraft ta your freedom adlı proxy programını kullanıyorduk arkadaşlarla 50 ms oynuyorduk.Fakat daoc u çalıştıramadım freedom ile birlikte.Eğer lag sorununu halledersem yada freedomun nasıl daoc a etki edeceğini bulabilirsem çok isterim orjinal serverda oynamak.Diğer türlü bu lagta hiçbir anlamı yok adamın önündemiyim arkasındamı göremiyorum :X
Sosyal ağlarda paylaş

Free shardlarda oynarsaniz tabiki laga bogulursunuz, adamlar bosuna aylik o parayi almiyorlar. Orjinalde olmaz sorun ben 1mbitle 3 yesil oynuyorum. Bu arada bizde Hibernia - Garethteyiz. Ben artik oynamiyorum gerci arkadasim oynuyor benim charimla. Sianure Nightshade (RR8 olmak uzere). Hunter arkadasim umarim solo cikmazsin karsisina :) Saygilar.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki orjinal serverdada pvp dengesi aynımı merak ediyorum.Mesela Purga da infiltratorlar warrior classlar dışında kim varsa çatır çatır kesiyolardı.Bainshee lere 2 tane vuruyolardı mesela.Orjinal serverlardada nightshade shadowblade yada infiltrator cloth ve leather killermı?tabiki oyuncuya bakar ama 2 oyuncunun eşit kalitede oyun bilgisine sahip olduğunu düşünelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bi RR3 İnf ile RR1 Hero yu kıyaslayamazsın : D

Herşey ranking ya daocta kral.Pis gaza geldim.

Şimdilik Seracen S&S chant paladin gidiyorum : )) bakalım hadi hayırlısı.

Hatta konusunu açmışken, Specler nası yapayim söyle düşündüm ben.

Slash : 44
Shield : 42
Chants : 38
Parry : 25

Böyle bişey düşündüm ??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...