Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daoc ve infiltrator hakkında yardım

Bassist

Öne çıkan mesajlar

Thrust damage veren two-handed weaponlar 50str/50dex'ten etkilenmiyor mu? Yanlış hatırlamıyorsam öyleydi ve eğer damage vermek istiyorsan 70strli highlander yerine 50str ve 80 dexli bir saracen ile de yeterince damage verilebilir. Eline kalkan aldığı zaman ise bir highlandersan daha faydalı olur bence. Irklara çok takılmamak lazım (tabi avaloniandan armsman olmak baya saçma). Oyun sitiline göre her ırkla iyi iş çıkarmak mümkün bence.

Edit: Yanlış biliyormuşum. Hasar türünden bağımsız olarak two-handed silahlar str temelliymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Shield`a gectimi saracen olmak daha mantikli, dex`le block sansini artiriyorsun.ancak blockladiktan sonra damage veremezsen ve hp ende seni yeterince ayakta tutamazsa hicbiseysin.

ayrica saracen bi tankin main stat dex olucagi icin, lvl basina aldigi str lvl 50 de hicbirseye yetmicek.cok mu kotu hayir? bildigim 10 larca saracen paladin var, hepside blockbot, pve pl chari :)

kendi pc`mde degilim, eve ulasinca lvl 50 dex capli bi block-bot un parry/block sansini yazarim. tabi programlari duran varsa baska yazabilir :)
[hr]
Sword/shield :
str
cons
dex

cap'lerken

2 handed :
str
cons
qui

cap'ler

hybrid ise : cok zor, karisik isler
evet hatirlamiyorum herseyi cap'lesin oda :P
[hr]
konu degistiriyim;
DAoC, gercekten mmorpg tarihine ismini yazmis cok basarili bir sisteme sahip oyundur.
Blizzard hepimizi (evet itiraf ediyorum WoW oynadim) kandirmis olsada, DAoC'un yerini tutamayacagini gercek DAoC'cular herkezden iyi bilir.

ee ne alaka dimi? bu saatte icimi dokmek istedim. Ohh :)

wow cok kotu bi oyun ya, ben daha fazlasini beklemistim.

edit: pvp pl chari diil tabi// pve pl chari :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...