Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kilo almam lazım!!!

evilmaddox

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ciddi şekilde zayıflıktan muzdarip bi insanım. Nurtopu gibi bir adet reflü sahibiyim ve kilo alamıyorum bi türlü. Ufak çapta kas erimesi de başladı anladığım kadarıyla vücudumda kollarım falan iyice zayıflamaya başladı.

Bana kilo almak için bişeyler önerin noolur artık nefret ettim aynada kaburgalarımı saymaktan lan:s
Sosyal ağlarda paylaş

abicim hemen bir body salonuna başla, ilk 3 hafta adaptasyon programı yaptıracaklar sana, bu esnada bol miktarda beyaz et, yumurta, peynir gibi protein kaynaklarından beslen, adaptasyon sürecin bitip normal programa geçtiğinde protein tozu kullanmaya başla.

protein dışında antrenmana başlamadan yarım saat önce enerji verici şeyler ye veya iç, örneğin makarna, bal, meyve suyu, çikolata gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bir gym'e gidersen zaten sana gereken yardımı göstereceklerdir, ama yine de ben buradan yardımcı olmaya çalışayım.

antrenman başında sadece ısınma amaçlı 15-20 dk. koşu bandı yap ama sadece yürüme temposunda, sakın koşma temposuna geçme. antrenmana başlamadan önce vücudunu iyi ısındır, antrenman sırasında bol su iç ve gün içinde öğün atlama...
Sosyal ağlarda paylaş

eisenheim said:
gece yatmadan önce yemek ya hayvan gibi tıkın yiyebildiğin kadar ye ! yat..

Adam reflüsü olduğunu söylüyo, öldürecek misin adamı :)

abi valla bana çok garip geliyo zayıflık problemi olanlar ya... Her gün şöyle bol bol waffle, iskender, künefe, börek, kebap, cheesecake, pastırma, sucuk... lan canım çekti ben yemek yemeye gidiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ah yanımda olsan. 1 ayda 5 kg garantisi veriyorum.

sabah boş geçiyorsun.

öğlen ucuz pizzacılardan en az 1 büyük boy yiyorsun.

ikindi de 1 dürüm çif köfte

akşam lahmacun, fast food yada evde çorba + makarna,pilav vb.

ondan 1 saat sonra 2 efes şişe + tuzlu fıstık

akşam eve gelince börek filan, yoksa tekrar bira fıstık.

+ birde body salonuna gidersen.

edit: yok hiç acıkamıyorum diyorsan çözüm yine tekelde. 35 lik tekel votka ( tekel olmazsa olmaz :( ) alıyorsun yanınada 1 litre kola. 1. bardaktan sonra miğdendeki acı hissini ancak sağlam yiyerek bastırabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...