Jump to content

Aral

=o=
 • Mesaj sayısı

  152
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Aral hakkında

 • Rütbe
  Aral
 1. Aral

  Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

  Aranızda Linear asistanı tanıyan biri var mı? yardım lazım. Bide programında yer olan varsa bana cs303 tutabilirse çok makbule geçer aslında.
 2. Aral

  Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

  Curve baya düşük te mail geldi şimdi, hoca katalog uygulamış durum bundan ibaret.
 3. Aral

  Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

  Bişi sorcam, Cs204'te 86-87 overall puana B+ gelmesi normal mi?
 4. Aral

  Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

  Üretim için biraz kasış olur bence şu ana kadar aldığın derslerle bi alakası olmıycak, projesi ödevi falan da başka free elective almak varken gereksiz kastırır gibime geliyo.
 5. Aral

  Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

  ahahahah Meriç hoca yardırmış yine:D
 6. Aral

  Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

  Yaz okulunda cs204 ü javayla aldım, baya bi slayt ve örnek kod var elimde javayla ilgili.
 7. Aral

  Birkaç Java sorusu

  @Mirage Teşekkürler, sayende hallettim olayı hemen, başka sorunlar da vardı da kendim çözdüm onları sormama gerek kalmadı:) @Riglous http://www.incicaps.com/images/harbim-1279665583.jpg Son olarak bi sorum daha olcaktı, bu 4 variable ı GUI halinde 4 farklı kutuya koyup user ın değiştirebilmesini sağlamam lazım. Bunu en basit hangi şekilde yapabilirim?
 8. Aral

  Birkaç Java sorusu

  Javayla ilgili birkaç küçük sorum olcaktı, ilki Property file la ilgili. Projede 4 tane integer variable ı var: int a, int b, int c , int d şeklinde. Bu değerleri property file dan okumam lazım, örneğin property file da degerler 4 7 6 9 şeklinde sıralı. Bu değerleri kendi variable larıma nasıl atayabilirim? Diğer soruları da aklıma geldikçe yazmaya devam edicem. Şimdiden teşekkürler.
 9. Aral

  küçük bi anket

  Orda sapasağlam GS iktisat dururken psikoloji ye falan gidip yazık etmesin kendine..
 10. Aral

  Java yardım

  Koca patide java bilen yok mu yav? :S
 11. Aral

  Java yardım

  Hocanın yolladığı örnek midterm sorusu bu. Cevabı bulan biri paylaşabilirse çok sevinirim.
 12. Aral

  iPhone 4 - This changes everything. Again.

  Oda arkadaşım şu an Londra'da 8 temmuzda geri döncek, Londra'daki Apple Store'dan Iphone 4 aldırmayı planlıyorum 16GB 499£. Daha da iyisi Ingiltere'de kontratsız satıldığı için unlock derdinin olmaması. Yalnız bi sorum olcaktı, birisinin bana dediğine göre turistlere tax free olayı varmış sanırım, vergi iadesi alabiliyomuşsun. Örneğin arkadaşım 499£(424.68£+74.32£ VAT)VAT kısmı olan 74 poundluk kısmı iade alabilirmiş. Bu iade nasıl,nerde alınabilir çok uğraştırır mı, bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
 13. Aral

  Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

  Bu arada yaz okulunda CS204 aldım Israel Institute of Technology den bi hoca veriyo dersi, dil olarak javayı kullancakmış daha önce hep c++ kullanılmış sanırım. Ödevler falan nasıl çok kastırıyo mu, daha önce alan, bilen varmı?
 14. Aral

  Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

  fresh bitti seneye sopho yum, EE major düşünüyorum, prerequisiteleri yok ama bişey anlamama olasılığım var tabi. Opto yu atcam yada Games le değiştiricem sanırım. Onun dışında cs303 u değiştirmek istemiyorum ama zorluk açısından nasıldır daha önce almış olan yada bi bilgisi olan var mı?
 15. Aral

  Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

  lol A- gelmiş CS201, seneye güz dönemi için de kafamda şöyle bi program var nasıl sizce? MATH 203 yada MATH 201 ENS 203 Elektronik Devreler I ENS 211 Sinyaller ME 301 Mekanik Sistemler I CS 303 Lojik ve Sayısal Sistem Tasarımı EL 305 Optoelektronik Çok mu ağır olur böyle bi program? iyice lifeless mode on olur gibime geldi benim.. EE major için bunlardan biri yerine başka bi ders önerebilcek olan var mı..

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...