Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Realm Başlıkları, Guild Tanıtımları Hakkında Oylama

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Baggio ile zat-ı halim World of Warcraft forumunun moderatörü olmaya cesaret ettik :p

Düzenli bir forum yapabilmek için şöyle birşey düşündük; daha önce, WoW forumları ilk açıldığı sıralarda, her Realm için ayrı bir Sticky açılmış, ancak sonraları daha fazla realm açılması, daha fazla kullanıcı gelmesi, migrationların başlaması ile düzensiz ve geçersiz bir hal aldı.

Buna ek olarak, Guild Tanıtım ve Guild Başarıları başlıkları da açılmış, ancak yine guildlerin dağılması, yeterince ilgi görmemesi nedeniyle kaybolup gitmişti.

Son zamanlarda birçok Guild Tanıtım / Recruit ve Başarı başlıkları görüyoruz ve herkesin daha kolay ulaşımı için bunları bir başlık ve/veya başlıklar altında toplamayı istiyoruz.

Sizden ricamız, bu başlık altında, yukarıda saydığımız konuları nasıl görmek istediğinizi yazmanız.

Örnek olarak:

said:
- Guild Tanıtım için bir Sticky
- Guild Recruit için bir Sticky
- Guild Başarı için bir Sticky
- Türklerin yoğun olduğu / her farklı / her tip (Normal, PvP, RPPvP, RP) server için bir / birer Sticky.

gibi..

Bu başlık yaklaşık 1 - 1.5 hafta Sticky olarak kaldıktan sonra, istekler doğrultusunda gerekli görülen değişiklikler yapılacaktır.

Evet, duyalım önerilerinizi :)
Sosyal ağlarda paylaş

recruit için sticky olursa biraz karışabilir topic, zaten rahatsız edici kadar fazla recruit topici yok şu anki halleri güzel gibi. progress için sticky güzel olabilir her realm forumunda olduğu gibi, hatta ilk posta bi tablo koyulup sürekli update edilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sticky Guildler Genel topici açılır, her guilde sticky olmayan bir link verilir buradan. Guildler genele giren kişi, linklerden istediği guildin topicine girer. Her guildin topici aynı formatta olmak zorunda olsun, rucruitleri, progressleri oyuncu sayıları vs. haftada bir kez güncellenmek zorunda olsun, güncellemeyenlerin linkleri sticky olan Guildler Genel topicinden silinsin. Hem az sticky olur hem öz :P

Bir de classlar hakkında yazı yazdırmak isterseniz PvE rogue için gönüllüyüm hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence ilk olarak bütün sayfayı sticky ile doldurmayalım. Zaten şuan 6 tane filan var daha da koyarsak yarısı sticky ile dolcak.
Guild tanıtımları, recruitler vb. şeyler için bir stick olsun fakat kendi içinde bölünsün, belki başka topiclere yönlendirsin.
Ya da şuan ki stickler biraz azaltılabilir. Örneğin wow-europe forumlarında olduğu gibi yararlı başlıklar bir başlık altında toplanır geriye kalan alanı guild recruitment vb. şeyler için kullanırız.

Arkadaşın biri class'lar için guide'lar yazılsın demiş ve bence çok güzel demiş. Uygunsa aslında ben hemen şuan warrior için başlıyabilirim hatta sıfırdan guide yazmak yerine ciderhelm'in çok güzel bir guide'ı var. Yaklaşık 10 sayfa(?!), bölüm bölüm ayrılmış. Bölüm bölüm çevirmeye başlıyabiliriz. Hatta bir iki arkadaş ile bölüşebiliriz de.
Sosyal ağlarda paylaş

Ek olarak güncellemeye açık olması için, "Güncelle" opsiyonunun sınırsız olması gerektiğini düşünüyorum en azından bu tarz forum bölümlerinde. Yoksa recruitment vs. durumlarının update'i için sürekli moderatorlerin başını ağrıtacak olmamız pek hoş olmayacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Catzee said:
Ek olarak güncellemeye açık olması için, "Güncelle" opsiyonunun sınırsız olması gerektiğini düşünüyorum en azından bu tarz forum bölümlerinde. Yoksa recruitment vs. durumlarının update'i için sürekli moderatorlerin başını ağrıtacak olmamız pek hoş olmayacaktır.

Bunu bende söylemiştim sanırım en azından sticky postlarda güncelleme sınırsız tutulabilir?!
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:
Catzee said:

Bunu bende söylemiştim sanırım en azından sticky postlarda güncelleme sınırsız tutulabilir?!

güncelleme olmazsa progress baslıgı bastan yalan olur zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...