Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim Ne Olacak? ---anket---

THARKAS

Öne çıkan mesajlar

Aynen o yüzden istiyorum zaten:) Ranger olucam ben. Ayrıca stealth şekildede ok atabiliyor tam sniper mantığıyla ağaçların arasına pusup bekliceksin avın gelmesini B). Track skilleri de mevcut ki world pvp ve conan evreninde çok işe yarıcağını düşünüyorum. En kısa zamanda comboları hakkında biraz daha bilgi alsam mesut olucam.
Sosyal ağlarda paylaş

wow cok gözümüzü korkuttu ranged class konusunda :P
o yüzden bu kez ranger olmayacam sanırım ama ne olucam onuda bilmiorm büyük ihtimalle guardian ancak ondada item yapmak vs hep
guildine ve crafting yetenegine bagli olcaa icin tırstırıor acikcasi bende o kadar sabır yok yani item farm sux :p
barbar açıp donla aoe whirlwind fln mı yapsam diorm..
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
wow cok gözümüzü korkuttu ranged class konusunda :P
o yüzden bu kez ranger olmayacam sanırım ama ne olucam onuda bilmiorm büyük ihtimalle guardian ancak ondada item yapmak vs hep
guildine ve crafting yetenegine bagli olcaa icin tırstırıor acikcasi bende o kadar sabır yok yani item farm sux :p
barbar açıp donla aoe whirlwind fln mı yapsam diorm..

Keşke donla olabilse ama olmuyor ne yazık ki. 3 main class dan 2 si çok ağır item a depend ediyor. Sadece caster ların (ki sapık dps yaparım derdi yoksa) derdi yok bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

Combat ile craft birbirinden ayrı ilerleyebilen sınıflar şeklinde ise SWG gibi, ben ticaret erbabı olup, paraya para dememeyi planlıyorum.

+18 bir oyunda bir çok yön düşünülmüştür diye umuyor, umudum boşa çıkmaz ise güzel bir female char açıp The Balık'ın en gözde çalışanı olmak istiyorum. :)
Sosyal ağlarda paylaş

"With a standard strapped to their back, the Conqueror leads the charge into battle. Wearing heavy armor and using 2-handed weapons, the Conqueror relies upon evasion to avoid enemy attacks. The standard carrier being around provides a boost the Conqueror team, typically increasing damage. In times of need, the Conqueror is able to take the standard and plant it into the ground in a devastating attack"

conqueror birazcık lotrodaki captaine benziyor gibi anladım bufflıyor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

odiflame bu arada craft prestige classi ile her craft treesine ulaşılabiliyor. Ancak tüm guildi tek crafter goturemez tabii. Ben architecht e uzmanlaşmayı düşünüyorum yine ama prestige classi crafter yapip yapabilecegim her işi yapicam.
Normal classimi da sececegimiz yone gore ya mytra ya seth ypriesti olma planındayim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...