Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablo İnternet Yeni Fiyat Listeleri

ajmet

Öne çıkan mesajlar

kablo internet baglayan ekiplere sordum direk gelen kablo dan t bolucu ile dagitim yaparsan gurultu basmis olursun dedi onu onlemek icin internet icin bi sipliterdan bahsetti 2li olan ama ozellikle internet icin olan diye aramaniz lazim dedi nerden bulurum diye sordugum da turksat adina calisan ve ariza icin gelen ekiplerle irtibata gecerse onlarda temin imkani olur dediler eger sizler ekiplerle direk temasa gecerseniz sanirim onlar daha aciklayici bilgi vereceklerdir
Sosyal ağlarda paylaş

Şansa bak, apartmanda birisine kablo tv kurmaya gelmişler, teknisyeni apartmanda görünce splitter i sorayım dedim, hemen kuralım dediler :)

Sostizm splitter la falan uğraşma abi, onlar kendileri kuruyolar kabloları çekiyolar herşeyi hallettiler, hepsi kurulum ücretine dahil. Hemende bağladılar interneti,256kb canavar gibi oh mis.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu splitter'larin sadece bir cikisindan modeme hat cekebiliyosunuz, bendeki oyle en azindan. 1000 bilmemne yaziyodu tepesinde modeme gelen cikisin, oburlerinden cekerseniz giremiyo internete, anca televizyonlara goruntu goturuyo onlar. Sorun yasayanlar belki bundan yasiyodur, soyliyim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Turksat A.Ş tarafından arandım,bir kampanyamızı size bildirmek istiyoruz vs vs içimden diyorum oh geldi yeni tarifeler ama nerde,güvenlik paketi tanıttı yarım saat uyuz oldum.Sözde bu güvenlik paketi ile bilgisayarınız daha güvenli ve daha hızlı olucakmış,2 ay bedava sonrası üceretli.Sinir ettiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlarin da yapabilecegi fazla bisey yok. Telefon aciyosunuz destek birimleri super, ariza var deseniz ta aksamin 7 8'ine kadar ekip gonderiyolar ayni gun icinde. Sonucta TT'nin hatlarina muhtac yasadilar bugune kadar, TT ADSL'i hem 4'e katlayip hem ucuzlatma gibi bi sacmalik yapana kadar da ADSL'den cok daha iyi durumdalardi baglanti kalitesi olarak, fiyatlar da basabas gidiyordu. ADSL oyle olunca hem yetersiz yurtdisi cikislari yuzunden adamlarin baglantisi da etkilendi, hem de fiyatlar baya kazik kalmis oldu.

Fiyatlarin bu kadar gecikmesi disinda haksiz yukleniyosunuz yani bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...