Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liverpool-Beşiktaş

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

Maçın Özeti, Hakan aut atışını kullanıyor, top hypia dan gerarda , döngü halinde devam ediyo zaten :) rezil bi futbol, top yapmaktan korkan bi takım görüntüsündeyiz şuana kadar..Goller de zaten hediye, kötü gün dostu olarak liverpool un kötü gidişini dur demek amacıyla hediye verdik.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk yarının son 10 dakikası baktım maça şöyle.Basit pas hataları,ruhsuz bi bjk gördüm.ikinci yarı da bu şekilde giderse daha çoook gol yer bjk.Sanki maça 10-0 yenik başlamışlar gibi,"dayı kesin yeniliriz" düşüncesiyle oynuyolardı.Koş ulan koş da bari beraberlik al, ülke puanı olsun.Sadece 10 dakikasını izledim gerçi ama 2-0 mağlup bir takımın böyle oynaması mağlubiyete razı gelmekten başka bişey değil
Sosyal ağlarda paylaş

_LURTZ_ said:
ilk yarının son 10 dakikası baktım maça şöyle.Basit pas hataları,ruhsuz bi bjk gördüm.ikinci yarı da bu şekilde giderse daha çoook gol yer bjk.Sanki maça 10-0 yenik başlamışlar gibi,"dayı kesin yeniliriz" düşüncesiyle oynuyolardı.Koş ulan koş da bari beraberlik al, ülke puanı olsun.Sadece 10 dakikasını izledim gerçi ama 2-0 mağlup bir takımın böyle oynaması mağlubiyete razı gelmekten başka bişey değil
Son 10 dk maçın en iyi dakikalarıydı beşiktaş açısından öyle diyim düşün gerisini
Sosyal ağlarda paylaş

şu beşiktaş'ta hakan arıkan'a gerçekten acıyorum. diatta ve üzülmez'ün oldugu bir defans var önünde, yazık cidden.

mehmet sedef'in kadroda ne işi var? haftalardır oynamayan adamı bu maça nasıl cıkarır bir teknik adam ben anlamıyorum. ya biz hakkaten geri zekalıyız, ya da bu adamlar rüyasında falan görüyor maçta kimin oynaması gerektiğini.

bir de liverpool torres'i neden oynatmaz. herif ligde sildi süpürdü ortalıgı. kazanmak zorunda oldugun bir maç var önünde, oynatsana be adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...