Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liverpool-Beşiktaş

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

bizsiziarariz said:
ŞOK ŞOK ŞOK:
STAR TELEVİZYONU ŞAMPIONLAR LIGI MAÇININ YAYIN HAKKINDA USULSUZLUK YAPTIGI GEREKCESIYLE LIVERPOOL-BJK MAÇINI YAYINLAYAMAMISTIR VE PLAYSTATION'DA PRO EVALUTION SOCCER OYUNUNU CANLI YAYIN OLARAK OYNATIP MAÇ DIE KAKALAMIŞTIR!

msn de dolaşıyor şuan :)

Şahane ya iyi güldüm gece gece
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:
ertugrul çok erken geldi böyle büyük takımın başına tek hata o

sirf ertugrul mu? takimin basina paticikten biri gecse 8 tane yenmez.futbolcularda, yildirim demirorenin transferlerinde veya buraya gelene kadar attigi adimlarda hic mi suc yok? bizim sihniyetimiz bi kere garip..avrupada en cok teknik direktor degistiren ulkeyiz..bence yanlis yere bakiyoruz

bu arada ben fenerliyim ama bi turk takiminin boyle rezil olmasina gercekten uzuldum
haa ama dalgami geciyorum tabi butun besiktaslilari aradim telefonla, hic biri acmadi dogal olarak.bende mesaj attim..olur bole seyler fener yese gsli besiktasli insanlar dalga gececek..

bence buradaki butun fenerliler galatsaraylilar vs benim gibi dusunuyor.bir turk takimin 8 yemesi hos degil ama geciyoruz dalgamizi iste..
Sosyal ağlarda paylaş

fmea said:
Llama said:

haa ama dalgami geciyorum tabi butun besiktaslilari aradim telefonla, hic biri acmadi dogal olarak.bende mesaj attim..olur bole seyler fener yese gsli besiktasli insanlar dalga gececek..

bence buradaki butun fenerliler galatsaraylilar vs benim gibi dusunuyor.bir turk takimin 8 yemesi hos degil ama geciyoruz dalgamizi iste..

+1
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:
Biz bile geçeriz dalga artık bunun ötesi yok, milli takım 8-0 yenilince o zamanki kaleci varol şehir şehir gezip kumpanya ile yediği golleri anlatıyormuş gazinolarda bizimki ile niye geçilmisin :D:D:D:D Hakan Arıkan'ı bekliyoruz Köşküm Gazinosuna
Kaleci yaşar duran'dı :P
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
Aramis said:
oper said:
ben beşiktaşlı DEĞİLİM.

o zaman derdin nedir? burada dalga gecen herkez fb limi?

dalga geçenler daha çok fenerliler.

ortalamami aliyoruz? birak yafs. neyse sonucta yenildik ve tarihi bir skor oldu. Artik bazi seyleri herkezin sorgulamasi gerekli kendi kendine.
Sosyal ağlarda paylaş

fmea said:
Llama said:

+1milyn
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty said:
Endişeleniyorum açıkçası .. Yurt dışı platformunda umarım eski günleri hatırlamak zorunda kalmayız

Maçın 30. dk sında yazdığım post.. En fazla dalga geçen insanlardan biriyim şu anda.. ÇARŞI Guinesse'ede karşı postunuda attım sağlam da dalga geçtim ama maçın ilk dakikasından itibaren beşiktaşı destekliyordum.

Bırakında domestik rakiplerimizle dalga geçme hakkımız olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:
ombakkombak said:
Biz bile geçeriz dalga artık bunun ötesi yok, milli takım 8-0 yenilince o zamanki kaleci varol şehir şehir gezip kumpanya ile yediği golleri anlatıyormuş gazinolarda bizimki ile niye geçilmisin :D:D:D:D Hakan Arıkan'ı bekliyoruz Köşküm Gazinosuna
Kaleci yaşar duran'dı :P

Artık Hakan tahtı devraldı:D
Sosyal ağlarda paylaş

Pasha said:
ertugrul saglama yazik etmezler insallah :/

ya herkes suçlu abicim
soyunma odasına yenik giriyosun bi gaz verirsin bi hava getirirsin çıkın ve 6 tane daha yiyin emri vermiş gibi takım olmaz arkadaş bende çok seviyorum ama böle şey olmaz ya korunması gereken bi adam yok şu maçtan sonra
Sosyal ağlarda paylaş

ilk gol oldu çok sinirlendim. ikinci gol oldu üzüldüm. üç oldu fark olmasa bari dedim, dört oldu of bu altı olur dedim, beş oldu bari rekor olsun dedim.

kusura bakmasın da ne oyuncular sahada bir emek gösteriyorken, ne de kenarda ertuğrul sağlam bişeyler yaparken böyle bi rezalete üzülecek değilim artık. bu ne be ? rezalet biel değil bu başka birşey.

rekor mekor hahaha demek güzel şeyler eğlence tabi, eğlenilecek.

ama bari 3 kırmızı kart görüp hükmen yenilseydi beşiktaş.

acilen istifa etsin herkes. ve ciddi ciddi pafla çıksınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanguine said:
Trasty said:
Fenerbahçe Taraftarları olmasa Beşiktaş alırdı maçı

benim bahsettiğim "bazı" taraftarlar fanatik sitesine yorum yapanlar. yoksa diğerleriyle alıp veremediğim yok asdf

Hayır bu 8-0 lık malubiyette BAZI kısıtlamasınıda getirsen Fenerbahçe taraftarlarının etkisi ne onu çözemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...