Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

7 Kasım / Fenerbahçe - PSV

kertenkel

Öne çıkan mesajlar

O degilde Forvet yok semih napıcak bakalım bugun..
tek forvet çıkıcaz sanırım Tümer dünkü idmanda sakatlanmış onun yerine Api oynicak..Deivid ve Lugano Kart Cezalısı..
Çok sakin ve kontrollu oynamamız lazım psb çok çabuk dagılan bi takım..İlk 20 dakika 1tane gol bulmamız lazım ama Semih'den korkuyorum ben acıkcası..
Sosyal ağlarda paylaş

Dünkü üzüntüden sonra milletçe bugün yüzümüz gülsün. PSV yi yenecek gücümüz, isteğimiz, motivasyonumuz var, müthiş taraftar desteğide arkamızda.
Eywah semih, oyunda, Tümer girebilir, yok şu oynamıyor bu sakat gibi bahaneler şampiyonlar liginde oynayan bir takım için geçerli maazeretler değil. Kazanmak için çıkıyoruz.
Şampiyonlar liginin TEK şampiyonlar grubundan lider çıkacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel, zevkli bir maç seyretmek istiyorum. Açıkçası kimin kazanacağı pek umrumda değil, gerçi ilk sayfara Başarılar PSV diye bir mesaj atmıştım ancak o şaka anlamlıydı. Fenerbahçe'nin galibiyeti veya mağlubiyeti beni ne sevindirir ne de üzer.

Fenerbahçe bu maçta rakibinin çok fazla üstüne gitmeden dengeli bir oyun oynaması gerekiyor aynı grubun diğer maçlarında yaptığı gibi. Taktiği de yine 4-4-1-1 olmalıdır. Şöyle bir kadro çıkmalı bence sahaya:

--------Volkan---------

Gökhan-Yasin-Edu-R.Carlos-

Appiah-Deniz-Mehmet-Vederson

----------Alex-------------

---------Semih--------------

Lugano'nun yokluğunda Yasin'in oynaması daha iyi olur. Bundan önce 2 maçta oynadı sanırım ve iyi gözüktü. Orta saha ise mücadeleci olmalı diye düşünüyorum. O yüzden Appiah-Deniz-Mehmet üçlüsü oynalı. Vederson'da sol taraftan hücuma hızlı çıkışlarıyla destek yapabilir. Ama ben Fenerbahçe'nin santraforu olmadığını düşünüyorum ve kötünün iyisi olarak mecburen Semih'i koydum. Semih ligde sonradan girip golünü atıyor ama Avrupa'da oynadığı maçlarda ben daha iyi oynadığını veya gol attığını görmedim. Fener'in acilen santrafor alması şart.

Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

PSV'yi yenip,gruptan çıkma yolunda süper bir avantaj elde etmeyi ,hatta Inter'le İtalya'da grup liderliği maçına çıkmayı bırak;dünkü Türk takımımızın hezimetinden sonra olası bir galibiyetle kahraman ilan edilme şansını Fenerbahçe bence tepmez ve ne yapar eder,galip gelir...Dünden önce böyle kesin düşünmüyordum ama şimdi olasılığı çok kuvvetli..Belki de Fenerbahçe'nin Şampiyonlar ligi tarihinde banko favori olduğu tek maç bu maç..
Sosyal ağlarda paylaş

deividin ve luganonun olmamasi kotu oldu.appiah oynamayabilir colin oynayabilir onun yerine bence appiah hala hazir degil ve sag kanatta cok verimsiz oldugunu sagir sultan biliyor kendiside sag kanatta oynamak istemiyorum demisti..ama gokhan roberto carlos gibi tecrubeli bir adam degil, colin oynarsa geriye gelip yardim edermi gokhana onu bilmiyorum
sag kanatta kotu problem yasayabiliriz..bide deniz faktoru var tabi
adam gununde olunca ayakta alkislanacak futbol oynuyor degilse yuhlanacak bole bi adami sadece fenerde gorebiliriz zaten :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...