Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cep telefon tavsiye?

taz

Öne çıkan mesajlar

Nokia E65'de güzel arkadaşlar , kız arkadaşımın tavsiyesi üzerine almak istediğim PDA'den vazgeçip bu telefonu tercih ettim. 2 Mega Pixel kamera wlan ile internet kullanımı bunun dışında arayan kişinin ismini söyleme ve sesli mesaj okuma gibi özelllikleri var. Görünülş olarakta çok şık. Sürgü kapaklı.Arka kapağı komple deri.( Bordo ve Kahverengi seciçmi) Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

taz said:
ne düşünecem ya, estetik sıfır. tuşlara bak bi kere.
müzik de dinlemicem zaten telefonla

nerede estetik sifir? pekde güzel gözüküyor ayrica o alacagin nokia'dan cok rahat 2 kat daha hizli, bir resim galerisinde 3 resim icin 3 dakika harcamak istiyorsan alabilirsin
ayrica artik bu telefonu alanlar müzik dinlemek zorunda degillermis
Sosyal ağlarda paylaş

sizce w810i daha da ucuzlar mı ya? çıkalı 10 ay oldu yarıdan fazla düştü telefon.

bu da koysepete.com da w801i için yazılmış yorumlardan biri. cok güldüm ya.

said:
09.09.2007 21:51:26
W810i Gerçekten bu özellikleri üzerinde barındıran en ucuz telefon. Aynı özelliklerde bundan ucuz telefon bulamazsınız. Bende almadan önce karasız kaldım ama 2 aydır kullanıyorum gerçekten çok kullanışlı ve kibar. Birkeresinde otobüste yolculuk ederken telefonumun walkman özelliğinden faydalanıyordum bu sırada muavin geldi dediki telefonu fonunuzu kapatırmısınız. Ben cevap verdim: Muavin bey siz biraz geri kalmışsınız sony ericsson W810i telefonunda walkman özelliği var şu anda tel kapalı dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...