Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Futbol Bolumu Modlari

Zegna

Öne çıkan mesajlar

hani insanları yok provoke ediyo yok tartışmacı diye ayırırken, adamın mod olmak isteyip de moderasyon yetkisini alınca hala aynı gazla "bejekeeüeüeüeüe" diye mesajlar atmayacağı bence açık ve nettir. fistan fbli olarak en uygunlarından biri bence. ayrıca yüzyıllardır bu forumlara üye. şuraya post atan herkesi tanıyor neredeyse. aynı şey benim için de geçerli tabi. ben de isterem =P

neyse dela fistan azmodai şu an için iyi bence. takımlarına göre verilirse ileride oluşacak "bak gsli mod yok eziliyoz abey" sorunlarının da önüne geçilmiş olur bence. ya tek ya 3 diyorum o yüzden. 2 olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

gs'li mod yine yok o zaman. dediğine göre iki fenerli, bir bjkli var.
hiç gerek yok her takımdan bir moda. ikinci mod da yine fb li olsun bence yeter. 3 mod fazla bu bölüme. şikayet butonu denen şey kullanılıyor sonucta, üyelerin kendi yapması gerekenleri bilmesi yeterli olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

millete laf sokmaya çalışan, özellikle kendi fikrine katılmayınca futboldan anlamıyosuna lafı getirenleri yapmayın lütfen

zaten eskisine nazaran 2 gıdımlık zevkimiz kaldı şu spor forumunda :)

azmodai çok iyi seçim. rewendor da çok aklı başında biri gönülden destekliyorum mod olmasını.

apexin de mod olmasını isterim kendi adıma bu aralar pek yazmıo bu bölüme gerçi ama eskiden sık sık yorum yapardı diye hatırlıyorum.

beşiktaşlı bi mod olacak diye birşey yok. bir beşiktaşlı olarak bu yukarda sayılan kişiler gibileri gelecekse beşiktaşlı mod olmasa da olur diyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

bence azmo kalsın tek mod olarak şimdilik. azmo yetişemem diyorsa rewendor düşünülebilir başka takımdan olması gerekiyorsa, ki azmo'nun mesajlarını dikkatle okumazsınız veya kendisi belirtmezse fenerbahçeli olduğunu bile anlayamazsınız. gayet iyi olmuş yani. khala'da olabilir aynı şekilde, iyi çocuktur :)

beşiktaşlı olarak ise şurda objektif yorum yapabildiğini gördüğüm sadece cemad ve biraz mumu var. gerçi bu sıralar hepimiz abidik gubidik yazdık saçma sapan şeylere, kendi adıma futbol bölümü laçka olduğundan diye düşünüyorum. diğer arkadaşlar hiç alınmasın. cemad yapmak istiyorsa cemad yapsın. o beni yazdı diye yazmıyorum, tanıyıpta hak vermeyen olmaz heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...