Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Araba tercih

Tyrael

Öne çıkan mesajlar

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanman dileğiyle..

Bende 40 gün beklemiştim arabamı. O 40 gün geçmek bilmez hele son günlere girildiğinde hadi artık gelsin isyanları.. Duyarsın birileri arabasını teslim almış "yoksa bizim arabayı da başkalarınamı verdiler" isyanları :)
Sosyal ağlarda paylaş

saolasın pasha

Namessar getirtebiliosn yine 118 ama o avantajlı fiyat olmuyor, 40000den başlar fiyatı dedim adam yoksa keşke=(
modifiyeci gençliğe bende kılım valla sis farınıda açmam hiç merak etmeyin:p

sende saolasın vodan inşallah. valla ben en az60 gün bekleyeceğim işte=/ başkasına verme durumları olamaz heralde?sözleşme yapıldı kaporo verildi çünkü=/
Sosyal ağlarda paylaş

ben ozellikle metalik siyah almadim. serviste ornek arabalardan gosterirken ikisini yan yana gosterdiler elim direk metalik olmayana gitti galeride.

40k mi? yapma ya? bana pesin para yaklasik 34k euro ya maloldu araba, 1.18i 2008 ruhsatli, ama xenon yok, sunroof yok, standart radyolu ve premium paket. gemideki iptal edilen siparislerden birini kaptigim icin de 10 gunde geldi arabam.
Sosyal ağlarda paylaş

katalogda hakkaten mat olan daha bi parlak gözüküo hakkaten=) ama satarken kötü duruma düşürmez umarım=/ valla ben özellikle sordum varmı getirsek o fiyattan hadi be son bi kıyak abi be die:p yok dedi getiririz tabi ama yeni fiyattan dedi caydım=/ eminim müthiş farkediodr performans. Sen ne zaman aldın Namessar? valla her gün çok trafikle bouştuum için mümkün mertebe dolusunu tercih ettim oyalanacak bişeyim olsn die=) ama 118 yakalasaydm heralde boş almayı tercih ederdim onlarla oyalanacak vakit olmazdı=)
Sosyal ağlarda paylaş

ben temmuz sonu siparis verdim, 10 agustos ta gumrukten gectigi icin ruhsat 2008 yazildi. arac 2008 model gozukuyor kasko ve trafikte. halbuki 2007 model katalog araci. gerci facelift 2007 subat tan beri geldigi icin gorunuste bir fark yok. donanim olarak ta premium paket geyigi devam ettigi icin onda da farkeden bir sey oldugunu sanmiyorum. sadece 2 ay bekleseydim bi-xenon u sunroof u olurdu, o sirada cok onemsememistim. bi-xenon a kil kaptigim icin modifiyeci genclik yuzunden, (buyuk hataymis), sunroof a da olmasa olur demistim.

metalik olan daha parlak, ama mat olan daha siyah. arabayi tertemiz yaptiginda mat olan daha guzel gozukuyor goze. benim gozume en azindan. ama zevkler cok degiskendir ve benim zevklerim de biraz gariptir.
Sosyal ağlarda paylaş

bir ara resimlerini koyarım benim arabanın. tabi once yıkatmam lazım. bu aralar hava hep yagmurlu ıdı. ıcı dısı camur ıcınde. 1 serisinde ic de dıs ın aynı renk olması bence cok şık duruyor. body de tek renk oldugu ıcın, nefıs. ama sıyah dısı renklerde aynı etkıyı bu kadar verırmı onu bılemıyorum ıc-ve dıs aynı renk calısmak.

gece ozellıkle sehır ısıkları altında cok guzel duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

evet 1de tavanı siyah almak mümkün hatta vardı o şekilde gelen bir araba. Siyah tavan, kırmızı dikişli spor ön koltuklar fln. Çok spor bir araba diodu satış görevlisi ama açıkçası bana baygınlık gelirdi heralde boyum da uzun daralırım. Ama dediin gibi Namessar zevk meselesi=)
Sosyal ağlarda paylaş

250 ye inanilmaz guzel cikiyor araba. cila falan icinde. ama biraz yipratinca arabayi yaptir. ilk 1.5 sene falan dusunme.

bu arada bu resimde 1 serisinde idrive tam el freninin yaninda. bu da kolluk parcasini taktiramazsin idrive istiyorsan demek. bu da uzucu. kotu bir pozisyona yerlestirmisler.

http://z.about.com/d/cars/1/7/V/t/bmw_081srs_interior.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Birde korumalar var. Yani daha kirlenmeden önlem olarak yapılanlar. Boya koruma, döşeme koruma diye. Arabanı aldığın gün götürüp tercihen Ziebart'a veya Sonax'a fln boya ve döşeme koruma yaptırabilirsin. Hatta seviyorsan cam filmi falanda yaptırırsın.

Özellikle koyu renk araçlarda boya koruma kesinlikle yaptırılmalı diye düşünüyorum yıllar sonra bile çook güzel parlayabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...