Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mikroskop altında kar taneleri...

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Bunlar çizim ama kar hakkaten böyle farklı ve süper şekillerde gözükür(müş) mikroskop altında... Olsun gözükmese de ben böyle çıplak gözle görünen kısmına da rağzıyım. Bayılırım kar manzaralarına...[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar çizim değil gerçek kar tanesi fotoğrafları... siteyi biraz araştırırsan görürsün[hline]Patates püresi sevmezdim ben eskiden artık seviyorum. Yani bi süredir yiyorum güzelmiş baya. Bi aralar kuzu beyni yemiştim iğrenmiştim falan.. Neyse ya ne diyorum ben?! Bu ne biçim imza!!?

Phann - Exca/Hib
Sosyal ağlarda paylaş

bunun açıklamasını yapabilcek kimya bilgisine sahip olan birisi var mi?
hydrogen bondlarin 6sarlı su molekülü dizimiyle alakası var mı?6sar deilmiydi yoksa...[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

muhteşem gerçekten, başka bişi de söylemiyim de linç olmiyim.. :-p[hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

süpermiş :)

konunun içine edenlerede teşekkürler
uzun süredir takıldıgınız forumun kurallarını ziklemediginiz için ayrı bi teşekkür daha etmek istedim

bu yolda devam edersiniz inşallah[hline]dark-dr, 14 May 2001 05:10 tarihinde demiş ki:
osi de rp=soytarılık diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 07 January 2004 23:13 tarihinde demiş ki:
2hidrojen, bi oksijen, AX2E2 angular biçiminde bağlanmışlar. iki h2o molekülü arasındaki hydrogen bondlar dikkat çekiyo biraz; ama bunda şaşıracak bişey yok ki.[hline]ölmeden önce ben de melektim..

Bencede ya aynen öle düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...