Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

morrowind tam cozum sitesi bilen var mi

Necromancery

Öne çıkan mesajlar

merlininkazaninda var cözüm ama sadece ana questler. diger adreslerde de öle esas yan questleri bulsam süper olacak:)
Ya bide ben yeni basladım oyuna bisi sorcam. su hlaalu house a üye oldum bi kac görev verdiler neyse yapiyorum ama su ralen hlaalo mu ne öle bi herif öldürülmüs soruyorum millete katili sölüyolar gidiyorum ben degilim diyo hehe bu hlaalo manora da giremiyorum kitli kapısı anlamadım olayı.[hline]Carternas the Champion Hib/Ex.
Sosyal ağlarda paylaş

Katil o barın girişindeki smith
adamın evine blkondan sızıcaksın, onu da guard tower ın çatısından atlayarak yapıcaksn (welcome to thievery)
adamın suçunu itiraf etmesi için bug musk falan sür, pğersonality in falan olsun, ya da adamı srekli taunt et, sana sataşsın, ve sonunda öldür.[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Sosyal ağlarda paylaş

ya onu yaptım bab balkona atladım ama balkon kapısıda kitli eve giremiyorum hic bi sekilde. katilin smith ama bence direk o sekilde dalmak mantıksız yani bazı ipuclarının direk o adamı göstermesi lazım. oda anca o hlaalu manor girerek olabilir ama evdeki her kpıyı denedim hepsi kitli.[hline]Carternas the Champion Hib/Ex.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...