Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Keyif Budur!

Aegean

Öne çıkan mesajlar

Gecenin bi vakti disarda yagmur yagarken sicak odamda pc karsisinda olup abur cubur yemek ve cay kahve her neyse onu icmek ve ara sira arkamdaki tv ye bakmak.[hline]Daverc...WTF ?! --> ..Mandooo, 11 December 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
kim ne derse desin en pis pislik şudur abi:
özellikle UEFA ve ŞAmpiyonlar ligi maçlarında Brezilya taraftarı uygulamaktadır bunu...

Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten yepyeni, her anıyla şaşırtan bir film/anime izlemek ya da bir oyun oynamaktır, yerine göre bir bardak sudur, yerine göre gözleri yummaktır. neyi desem diğerine haksızlık olur..[hline]Yes. In the rain, I smiled, but I was really crying.
I was really crying.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada keyif uo da zorlu bir pvp sonucunda adamın ölürken ki "ARRGHH" sesi süperdir Aaaaaaaaah içim cız etti... bi de soğuk kış günlerinde otobüs beklersin otobüsün 559c ya da 43r yi gördüğün zamanki duygu süperdir... bi de tabii son durakta bütün otobüsler arka arkaya olur son durakta onları hepsini bi arada görünce bir garip olursun içini mutluluk sarar falan... :P[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

Belki yine millet sapık falan diycek ama aklımın ucundan bile sapıklık geçmeden yazıyorum ki Sevgilim ile başbaşa olup, herhangi bi yayla'da (tercihen yurtiçi), bir dağ evinde (böyle tabir edebilirim sanırm avcı kulübesi şeklinde olanlar) geçireceğim bir haftasonudur.[hline]The Holyman
Ben, 05 January 2004 18:32 tarihinde Pklar hakkında demişim ki:
Ben gördüm kel gibiler ama değil gibilerde sanki?

Sosyal ağlarda paylaş

Kaslarini aldiktan sonra ikisininde birbirinin ayni oldugunu gormek tir keyif...
Yada yeni yaptirdigin manikurune bakip ne guzel tirnaklarim var demektir....
Yada kocaman bir dilim franbogazli pasta yemektir keyif....:-)[hline]Ella es una hermosa mujer...
Sosyal ağlarda paylaş

Keyif:Sonuna kadar yüksek bir yokuştan çıkmak o yaz günü..İnişinde Rüzgarla aşk yapmak..

-Oldukca Sessiz bir doğa görüntüsü...

-41 Derece sıcaklıkta MTB yarışı yapmaktır..

-Paticik+Biraz atıştıracak bir şeydir..

-Özgür olmaktır..Durmamaktır..

-Deli gibi sevdiğim şarkıları,kasede çekip,sabah kimsenin olmadığı bomboş caddelerde ters yoldan gidip dalga geçmektir..
Eğlenmektir bazen inadına..

-"Çıkıyorum-Yapacağım" demek değil "Şimdi Yaptım" demektir..

-Ne zaman önceki günden hızlıysam..Budur...
Halfmumi 2001:A. speed:15km-s
Halfmumi 2003:A. Speed 23km-s..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...