Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[acil]douwantit rezaleti

OutTrader

Öne çıkan mesajlar

Yazı uzun sürecek ama cidden yardıma ihtiyacim var, zaman ayırıp okursaniz mutlu olurum.

1.5 hafta fln önce SWG sipariş ettim bu salak siteden, güveniyodum baya yok amazon ile baglantili fln salaklik ettim herhalde..

şimdi forumda aradim eno'nun fln çektiklerini gördüm, daha bi sürü insan sorun yaşamiş fln bu konu hakkında.Cidden acemi bi kuruluş acemi olmasa bile Türkiye ile bağlantilari baya kötü anladığım kadari ile.

Kayıt oldum, kayıt olurken Türkiye adresimi sordu, ama bildigim ve siteden okudugum kadariyla bu sitenin sistemi farkli, herkesin bildigi gibi bi postane gibi bi yere bırakılıyor, ordan biz gibip alıyoruz, sitede near to door olarak anlatılan sistem bu.Bana böyle bir yerin adresini soylemedi, sonra bi hatamı yaptim acaba diye bi daha başka bi email ile üye oldum, ondada sormadi.Dedim ki herifler yüzsüz deil herhalde arasam söylerler, amerikadaki HQ vari(muhtemelen yalan olan)yeri aradim, "under construction" fln gibi bişi dedi yuh yani ne diyim direk mathcstick bir sistem başladim tirsmaya gitti bizim SWGler diye.Email bombardimanina tuttum herifler yüzsüzler ya...1. sorum şu türkiye/ankara'da douwantit şubesi olan yer neresidir bilen var mi?

Rezillikler bunla bitmio!bu ürün ayın 30unda elime ulaştı olarak gözüküodu, hatta mail fln geldi "ürün nası begendin mi" gibi bişi bende hemen mail attim gelmedi diye, consolidation centeriniz nerde bilmiorum yardım edin diye,şimdi baktim siteye elime ulaşmamiş gozukuo ulan bu ne demek!2 gün önce "item received" diosun şimdi gelmişsin "LEFT CONSOLIDATION CENTER"da.attıgım emaillarada cvp gelmio telefon ilede ulaşamiorum adamlari tehdit edicem şimdi, agır dille konusmaya başlicam bende...

2.sorumda şudur sizce gittimi bittimi alamicammi ben SWGleri fln

lütfen ciddiye alin baya yardima ihtiyacim var, internete açtim yoksa SWGye mi açsaydim bilemiorum walla[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

o tip şirketler e-mail lara cevap vermiyorlar, ama sorunu çözüyorlar, benimkileri çözmüşlerdi hemen.

yılbaşı olması dolayısı ile çok karışıklık olabilir, binlerce sipariş vardır.

ayrıca MBE (mail boxes etc) ile çalışıyorlar. yani mbe nin ankara şubesini bulman yeterli official mbe sayfasından. eğer tlf nunu verdiysen seni arıyorlar ellerine ulaşınca.

edit: ayrıca oyun 30 günlük bi bekleme süresine sahip ,alınmaz ise geri gidiyor ve bunun için bir ücret talep hakkı var douwantit in senden. kurallarda yazıyor zaten.

[hline][i]Wow - MM - SmS

[Bu mesaj Norak tarafından 01 January 2004 15:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

of norak içim rahatladı azda olsa çok saol yani insalla su anda ugrasiorum olmazsa herifleri email bombardimanina tutcam, ama dogru diosun bide yılbaşı fln sakat yani bakmama ihtimalleri cok[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

np :)

fakat acc kısmında "View or Change Your Pickup Location" diye bir button vardı eskiden onu bulamıyorum bende bir süredir yok, teknik servise mail atıp soracam nerde diye :)ordan değişiyo çünkü tr deki seçtiğin mbe şeysi falan, orda adresi tlf nu vb da vardı.[

edit: mbe izmir tlfnu:0 232 466 11 35- burdan arayıp ist yada ankara artık herneydeyse arayıp bulabilirsin sanırım. yada diğer şubelerin tlf larını iste burdan.

hline][i]Wow - MM - SmS

[Bu mesaj Norak tarafından 01 January 2004 15:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi view/change drop location diye bişi var ama oradan kendi adresimi deiştirebiliorum yani drop location fln göremiorum, sanki kapima gelice MBE'den baktim Ankara'da yok eee napcam yani herifler istanbulda bi yere göndericek ben nası bulcam onu??[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

son gelişmeleri bildireyim dedim:
herifleri mail bombardimanina tuttum hepsine cevap yazmaya başladilar, birincisi douwantit artık sistemini deiştirmiş Türkiye'ye evlere servis yapiyormuş!ehehe çok mutlu oldum ama gecikme oldugu için heriflerden discount isticem tabiki terbiyesizler..

Fedex numaramıda aldım şu anda ürün Paris üzerinde fln mutlu oldum herhalde en geç 3 güne gelir
son bir şey sorucam fedex eğer beni evde bulamazsa paket ne olcak?[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

ya,Outrader bir şey sorucam;
hangi Kredi kartı ile aldın?

Ona göre KKartı alıcam :P

Birde neler gerekiyor? İnternet alışverişine açtırmak lazım mış heralde kartı? :p[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi internetten alişveriş actırtmak diye bir şey deilde internet uzerinden alişveriş onayi diye bir şey var mesela ariyorlar "halfmumi bey işte internet uzerinden sizden su su miktar para cekecekler, onayliyomusunuz?" gibisinden, güzel bi uygulama ama ne kadar gerekir bilmem.

ayrıca banka kapatmiş olabilir internet uzerinden alişverişi onu arican actırıcan

abso, memnun deilim o kadar 2 hafta geciktirdiler maillara cvp vermedilar fln ama sonucta elime geliyor.[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

Çok sağol OutTrader..O zman yarın birgün tezi yok direk olarak bankayı basıp,kartımı alıp internete açtırıp onay hedesini yapacağım(Yazarken bile amma uzun,yaparken ne kadar sürecek bakalım hehe)

olur Ghald ;) Ama Konyada şubesi yoktur A.X. in :D

Limiti ne kadar olsun? 10M?(milyon :)) Ayda bir iskender benden bedava :)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
OutTrader sen hangi mail adresinden maillaşıyorsun adamlarlan ben 19032435 tane ayrı ayrı yere mail attım cevap alamadım 2 3 aydır hemen hemen paramı alamıyorum 2cd sipairişi veridm parasını aldılar 1tanesi cancel ettiler göndermediler ama parasını aldılar.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

ya attıgım maillarda agır bi dil kullanmaya özen göster virus!eno'dan aldıgım tavsiyeler dogrultusunda adamlara "siz nasıl iş yapiyosunuz hulen" diye bi sürü mail attim hem siteye gidiyorum ordan atıyorum hemde bana attiklari cvplara reply atiyorum mail yani her maili 2 kez attim heriflere

mail olarakta okul mailimi kullandim[@bilkent.edu.tr][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

dur yazayim hemen, yannız dedigim taktigi unutma böyle durumdlarda hep sen haklisin, amazon.com'da fln geç gelince öküz gibi discount fln alirsin, eğer bitane urunun parasini alipta göndermedilersen direk yum gözünü aç agzını yani...
[email protected] - herifler siteye bile yazmamiş şu adresi nasıl üçkaatcılar ya yüzsüz herifler[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 04 January 2004 16:29 tarihinde demiş ki:
Çok sağol OutTrader..O zman yarın birgün tezi yok direk olarak bankayı basıp,kartımı alıp internete açtırıp onay hedesini yapacağım(Yazarken bile amma uzun,yaparken ne kadar sürecek bakalım hehe)

olur Ghald ;) Ama Konyada şubesi yoktur A.X. in :D

Limiti ne kadar olsun? 10M?(milyon :)) Ayda bir iskender benden bedava :)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Internetten alışverişe açtırma olayı vakıfbankın kredi kartlarında var. Müşteri hizmetlerine telefon edip bir kota belirliyorsun internet alışverişi için (5milyon bile olabilir bu sana kalmış) Heryerde de kullanabiliyorum devlet bankası olmasına rağmen..
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyede satılan bir mal için neye böyle bir mallık yaptığını anlamış değilim 29'unda sipariş verdim 30 u öğlen oynuyordum[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bu tarz tavırlarıylan nereye kadar gidecek merak ediyorum her topic altında böyle olmak insana ne kazandırıyor milletin gözünde + değeremi sahip oluyorsun eğer ben böyleyim kardeşim diyeceksende logout tuşu var.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

zaten gelse bile oynayamicam gibi geliyor bana böyle devam ederse kablonet.
evet thor bide yardimci ol avrupada bile satilmio diye biliyorum ben nasıl olduda türkiyede buldun sen[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...