Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Havai Fişek Terbiyesizlikleri

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Ya nedir bu ya! Bam güm bam güm ikidebi bi anda! Ulan Allah'n hayvanı sen sordunmu bana ben istiyomuyum? Hıyarın teki sokağın ortasında havai fişek patlatıyor evet... "BOM! GÜM!" beceremiyorda zaten. Her sene aynı şey... Eğlenmek istiyosan git bara,diskoya kardeşim ne benim keyfimi kaçırıyosun ne hakkın var beni rahatsız etmeye yahu! Bazen diyorum ulan bi M16 alıp hepsini tarasam şunların... Nedir bu batı özentiliği ya her sene yeni bi yıl nedir ki yani.. Yabancıların Crihstması var bizde yokki böyle birşey. Yılın başı işte.[hline]60-70'lerden CSNY... Ama Neden Kimse Bilmiyor!
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu zararı olmaz olurmu burası İstanbul'un sakin bölgelerinden biri. Öyle eğlence yapılacak yerde değil. Yaşlı ve hasta insanlar var. Bu ani ve gürültülü patlamalara kalbi dayanmayacak insanlar var. Yatalak hastalar var. Adama söylesem anlayacak mı sanki Allah'ın Ayısı?[hline]60-70'lerden CSNY... Ama Neden Kimse Bilmiyor!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bizim burda savaş çıktı beyler

cama kum torbası yıgıyorum şuan

olan kuşlara oluyo be

yazık hayvanlara
ondan sonra ulan bayramlarda siz bizi tarıyonuz alın simdide diyip patır patır sıcacaklar kafaya ama du bakalım
işallah denk gelmez

hele hele kızla falan bulusmaya giderken olursa çok kötü .. :([hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

ehm... başıma gelen hikayenin birazını anlatıcam babacum anlatma dedi ama birazını:)

Şimdi ben giderken karşıya 50 torpil götürdüm
İşte patlatıoz felan
SOnra bizim masadan biri puro içiyodu bende aldım puro kabını böle metal bi boru
Doldurdum içine barut 6 felan torpilin
Gittim parkın oraya gömdüm kuma yaktım kaçtım
Abi bi patladı... bütün alarmlar felan
Hayvanlıktı tamam:) sora sivil polis felan gelmiş ortama
Bu BAAAAMMM Vİu viu viu acie acie acie seslerini duyan karşıda oturan ve boğazın orda duran kişilerin duyduğu BAAAAM benden çıktı pardon[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zlorwf, 01 January 2004 02:11 tarihinde demiş ki:
Havai fişek atmanın, millet açlıktan kırılırken havaya para atmaktan farkı olmadığını düşünüyorum.[hline] Part metal, part bone and all death..

I trade for life with the insurgents. My resources, unlike theirs, are limitless.

Kusura bakma ama öyle bakarsan şu anda yapmakta olduğun şeylerin (örneğin internet) de olayı aynı. İnternete verdiğin aylık parayla da insan doyurursun. Veya alacağın milyarlık cep telefonuyla da (pekala 3210 falan da alabilirsin) vs vs..[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

hayatını havai fişekten kazananlar diye bişey yok..onlar yılbaşında maytap, fişek, yagmur yagdıgında şemsiye satan insanlar..satmasalar da dükkanlar da var zaten..gidip daha yararlı işlerle uğraşabilirler.
dün gece bende kız arkadaşımla dışarıda geçirmek istedigimizden resmen rezil olduk, heryerde silah, maytap..maytap ın nereye düştüğünü mü takip edicez yoksa eglenecek miyiz?
sonra geldik kadıköye barlar sokagına heryer full..sıkış tıkış olmaktansa sokakta olmak daha iyi dedik sokakta girdik..
eglenmeyi bilmeyen bilgisiz, cahil insanlara en azından bir yol gösteren olsaydı zamanında akıllarını daha iyi kullanabilirlerdi.sevgiler[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor +1

anlamıyorum niye yılbaşı kutlayan insanlara özenti deniyor..
Biz Christmas yada Türkçesi Noel olan kutlamayı yapmıyoruz bizim kutladığımız yeni yılın gelişi..tüm dünyada kutlanır bu..[hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:

(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

evet büyük terbiyesizlik canımız çekti alalım 2 tane de havai şifgek biz atalım dedik meğpersem onlar roket görünümlü torpilmiş...

buradan bütün sahte roket/havai şifek satıkılarını kınıyorum
*!kın*
walla ben yenı yıla laz bir arkadaşın evde girdim ev zaten cephanelik gibi saydıralım dedik baktık sıokak çok dar vaz geçtik. arkadaş rize ye davet etti seneye inşallah rizede gireriz yenı yıla böle saydırararak :)

olmadı illaki bu yaz oralarda dağda bayırda düğün vardır orada saydırırız[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Baronkilic, 27/12/2003 tarihinde şöölece zırvalayınca:
geldim benim avalonda gm tailor gm bs gm necro gm mage süper charlarım var
Akabininde Berk kişisi şöyle söz eylemiş:
benim pipim de seninkinden büyük
Sosyal ağlarda paylaş

Oha abi havai fişekten hayatını kazanan adam olurmu! Ehehe adam her sene fişek satıyo sonra 1 sene boyunca bu sattığı 10-20 havai fişekle yaşıyo vay canına! :D Havai fişeği internetle aynı kefene koymakta bi ayrı marifet ister hani. Havai fişek ile internet kullanmanın arasındaki farkı,verilen parayı falan uzun uzun yazamicam zeki olan anlar.
Sensible olalım Arkadaşlar :P

[hline]60-70'lerden CSNY... Ama Neden Kimse Bilmiyor!

[Bu mesaj Sensible tarafından 01 January 2004 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...