Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Avrupa'dan men edilebilir[miş] !

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Fanatik te okudum bugun
Uefa chelsea maçında olan olaylar yüzünden tarihi bir ceza uygulayacakmış.Atılan konfetiler nedeniyle maç geç başladığı için uefa ceza uygulayacakmış.Uefa maçların aynı zamanda başlayıp aynı zamanda bitmesi için çok büyük önlemler almış.
Ve birçok komite üyesi bjk nin uefadan dışlanmasını istiyorlarmış.
Şenes Erzik "Uefa nın vericeği cezayı bende biliyorum ama tarihi bir karar verileceği gözüküyor şu an için bjk nin avrupadan ihracı gündemde" demiş.
Bjk avrupa nın önemli avukatlarıyla çalışıyormuş...

Umarım olmaz eğer olursa avrupaya katılamayan bir takımımız olucak.
Artık fenerle birlikte lig kurarız. :)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol yazış falan diyil
gözlemci 10 sayfa şişirilmiş bi rapor vermiş
oldukça kötüleyen maddeler içeriyor

ve terör var diyip maçları ülke dısına aldılar adamlar
italyan basket takımı gelip maç yaptı
futbol takımı terör var dedi

e burdan daha ne sonuc cıkar adamlar kirli oyunlarla istediklerini yaptırıyorlar

o yuzden bu saatten sonra artık ne olur ne biter pat diye yorum yapmayın.[hline]Grandmaster Hamburger
Absolut, 15 December 2003 14:42 tarihinde demiş ki:
Game master= GM
Area Master = ?? hehehehe
Popeye, 15 December 2003 14:43 tarihinde demiş ki:
eh be abso
yakında baba olacaksın ugraştıgın şeylere bak ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
inşallah yapmazlar ama şu sıralar yaptıkları pislikler de göz önünde bulundurulmalı nele ryapabildikleri ortada adamların

başabakanımız italyan başabakanı ile görüşmüş de , neymiş tarafsız saha istegini geri aldıracakmışda oda konusmuş işi bağlamışta
ne oldu fos

neler dönüyordur ortada da farkında değiliz ,
tamamen men edilmesi çok zor tabiki ama sabonun dediği gibi bikaç maç ceza da olabilir
tabi kuralları okumadan yorum yapmakta sırf vicdana gore haraket etmek oluyo yani suan yaptıgımız gibi..[hline]Grandmaster Hamburger
Game master= GM
eh be abso
Sosyal ağlarda paylaş

bizimkilerde kaşındı ya
ne var yani o kadar konfeti atıyosun paşa gibi izlesene maşını zaten çizik imajın var uefa da[hline]farewell, 22 December 2003 02:19 tarihinde demiş ki:
melodi basip kari vokali dayiyip heleelöö diye şarkilarla vatandaşin beğenisini kazanan gruplarn geleceği yoktur..

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 22 December 2003 15:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 22 December 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
said:
LvL_Sabo, 21 December 2003 17:04 tarihinde demiş ki:
bjk bilerek organize bir şekilde maçı geciktirdi

sana gönlümden geçenleri söylersem çok ağır olucak o yüzden demiyorum.Eğer dememi istersen söyle diyeyim
şimdilik sadece 14 puan farkı hatırlatabiliyorum
Bide böyle bi ceza olmaz korkmayın diyorum[hline]Azmodai, 19 December 2003 15:35 tarihinde demiş ki:
salak abi bu chemical. yine dayanamadi
Türküm,Zenciyim,Nukem'im
Estel_Anorien, 19 December 2003 00:39 tarihinde demiş ki:
Here is the door here is the handle

evet yine 10 yıldır içinde patlayan kuyruk acısını dışa vurmuşun aferin. bana bu dediğinin konuyla en ufak alakasını söyleyemezsin. bu yüzden de kuyruk acısı diye değerlendirmem son derece normal.
yalansa yalan de, boş konuşma. adam gibi konuş. kazım kanat dahil bütün spor yazarları dedi bunu bjk'nin bilerek yaptığını. sinan engin'i falan gösterdiler konfetiler sırasında ağzı kulaklarındaydı. herkes biliyor bi sen bilmiyosun. boş konuşuyosun. 2 saniye adam ol yeter diyorum...[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 22 December 2003 17:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bak hala alakasız şeylerle cevap vermeye çalışıyosunuz. ben diyorum bu 10 yıllık kuyruk acısından başka birşey diil. bi 10 yıl geçsin biraz başarılı olun bu da geçer.
düzgün bi şekilde cevap verebilicekseniz gs'ye başka konularda bok atmadan, gelin tartışın varım sonuna kadar
ama saçmalıcaksanız, kendi kafanızın içinde kalsın düşünceleriniz...[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şunu bilirim Mesut Yılmaz gider ayak GS ye bi olimpik stad hediye etti. :D Mesut gitti Gs de bitti devletten el altindan para alamiyolar.Spordan sorumlu devlet bakanlari az beslememiştir Gs yi,Mesut yılmaz doneminde.
Ha bide Uzan bitti oda artik maddi destekte bulunamiyo işler karişik GS de. neyse allah yardimciniz olmasin ben cok memnunum şu halinden Gs nin :D[hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
quamor, 23 December 2003 13:51 tarihinde demiş ki:
Ben şunu bilirim Mesut Yılmaz gider ayak GS ye bi olimpik stad hediye etti. :D Mesut gitti Gs de bitti devletten el altindan para alamiyolar.Spordan sorumlu devlet bakanlari az beslememiştir Gs yi,Mesut yılmaz doneminde.
Ha bide Uzan bitti oda artik maddi destekte bulunamiyo işler karişik GS de. neyse allah yardimciniz olmasin ben cok memnunum şu halinden Gs nin :D

bu bilgiyi nereden aldın merak ediyorum
uydurmalar,iftiralar,varsayımlar herzaman olur da bunlara bilgi diyosan emin konusuyosan kendinden ispatlayamadıgın zamanda ne duruma düşecen o asıl gülünç olur..[hline]Grandmaster Hamburger
Game master= GM
eh be abso
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 21 December 2003 17:44 tarihinde demiş ki:
moncain nası yemez.şimdi versler ceza nolcak bişi yapabilcekmisin yapamıcaksın[hline]Nanee nanee nane
Nane şekeri
Bu ne bahaneeeee
Şahaneyim şahane
Bundan sananeeee

Bir maç Türkiye dışına alındı diye ne olaylar oldu birde BJK yi men ederlerse çok karışık şeyler olur.Olay çıkar.İş büyür.Kan çıkar kan.[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sana gönlümden geçenleri söylersem çok ağır olucak o yüzden demiyorum.Eğer dememi istersen söyle diyeyim

Nukem Tartışmanıza girmek istemiyorum. hatta bu konu ile ilgili deil ama şu yukardaki msjında resmen saçmalamışsın.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 23 December 2003 23:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:
LvL_Sabo, 21 December 2003 17:04 tarihinde demiş ki:
bjk bilerek organize bir şekilde maçı geciktirdi

sana gönlümden geçenleri söylersem çok ağır olucak o yüzden demiyorum.Eğer dememi istersen söyle diyeyim
Bide böyle bi ceza olmaz korkmayın diyorum[hline]Azmodai, 19 December 2003 15:35 tarihinde demiş ki:
salak abi bu chemical. yine dayanamadi
Türküm,Zenciyim,Nukem'im
Estel_Anorien, 19 December 2003 00:39 tarihinde demiş ki:
Here is the door here is the handle

resmen kınıorum bu lafı ayıp denilen bişey var[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...