Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mide bulantısı ve baş dönmesi(after yılbaşı)

-Legendary-

Öne çıkan mesajlar

Şarap, bira, kanyak ve vodka baya bi karışınca bişi yapmasa bile en sonda kendini gaza getirip vodkayı dikince bişiler yapabilio. az önce 2ocağa girdik. Ama hala miğdem bulanıo. baya feci. bi o akdar olmasa da baş dönmesi var. Nanelimon yoğurt falan ne yaptımsa derdime derman bulamadım. Ne yapayım da düzeleyim bilmiorum da bağımlılık yaptım bulantıya bu kadar sürede alışcam nerdeyse. Help![hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Düzgün başlık isteriz, arayınca bulmak isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim arkadasım bi 75lik sise absolut icti
sora bi bardak benim safari portakalıma kakısmaya calıstı,bi duble sek viski icti
gece kusmaktan varya evimde asırı derecede maddi manevi zarar var ;)
oda sabah kalktıgında midesi igrencti seninki gibi
bisey yiyemedi falan
ogleden sonra gibi iste peynir ve ekmek yedi sadece
düzeldi baya..
Sosyal ağlarda paylaş

saol mirage. walla kusma olayını reflexif olarak uyguladım zaten gece. Ama sorun şu ki çıkarcak bişi kalmadı. Sabahtan beri de peynir ekmek çay yiyip içtiğim. aslında içki çabuk vurmuo bana yani ilk kez oldu böle bişi daha önce en fazla başım döndüğünü hatırlıorum biraz. Vodka batırdı işi keşke biri durdursaymış beni :)[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

Bak şimdi...

Git kendine soda ve kola al.

Bir bir kupasının altının kaplıyacak kadar tuz dök içine.Çok olmasın.Sonra 2 tane limon sık.Bunların suyunu içine koy.Fazla bekletmeden soda ekle.Köpürecek iç.Bittikçe tazele.3-4 taneden sonra Kolayı çıkart.Limon dilimle bi halka at içine hafifte sık elinle içine kolanın içine.Bundanda iç ara ara.

Iyi gelmeli.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 02 January 2004 01:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 02 January 2004 01:22 tarihinde demiş ki:
Bak şimdi...

Git kendine soda ve kola al.

Bir bir kupasının altının kaplıyacak kadar tuz dök içine.Çok olmasın.Sonra 2 tane limon sık.Bunların suyunu içine koy.Fazla bekletmeden soda ekle.Köpürecek iç.Bittikçe tazele.3-4 taneden sonra Kolayı çıkart.Limon dilimle bi halka at içine hafifte sık elinle içine kolanın içine.Bundanda iç ara ara.

Iyi gelmeli.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 02 January 2004 01:23 tarihinde değiştirilmiştir]

başım dönüo acaip üşendim :([hline]a.k.a wicked
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

Ha birde eğer kusacak falan gibiysen hala...

Git tuvalete bir parmak at kusabildiğini kus.

Sonra odana gir hiçbir şekilde ışık olmayacak şekilde izole et odanı.Seste olmayacak kulaklarını tıka mümkünse.Yastıktığıda at bir yerlere yastıksız yat.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.

Sosyal ağlarda paylaş

ya kusmak kolay, küçük dile parmak otokus yapıo. Ama geçtik o evreyi çok da yaptık yani. Şöle yencek bişi veya ilaç falan amaç bulantıyı bastırmak.
Çok mu şey istiorum? hyr sadece bir mağdurum[hline]a.k.a wicked
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

Kusmak için en iyi yöntem parmaktır.

Direk parmak atarım yani.Hatta okulda 5-6 arkadaş camdan aşağı kusmuştuk parmak atıp.Kafada güzel değil yani...

Bu arada fizban sen bağdemcik ameliyatı olursan düşünemiyorum bile.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 02 January 2004 01:48 tarihinde demiş ki:
niye düşünemion alexi ?[hline]despite all my rage, i'm still just a rat in a cage

Kendi kendine parmak atamayan adamın gırtlağını didikliyecek bir herif böyle.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...