Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne hediye aldınız?(İki anlamdada)

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

ehehe cidden bu olayın perde arkası nedir yoksa silth bilirsin bende seni severim yane bu alşam istediğin yere gidelim :-D[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 01 January 2004 15:08 tarihinde demiş ki:
Parablow yaptim
öl olm iğrençsin.

valla corc maykıl hadisesinin üstüne ne parası bu hmm.. yani yanlış anlaşılmasın.. neden verdiğini de yazmamışsın falan.. :lol:[hline]It seems funny to me
How fucked things can be
Everytime I get ahead
I feel more dead
Sosyal ağlarda paylaş

Bir klasik müzik CDsi bir kitap ve Hobbit (PC oyunu) aldım aileme. Annemler sağolsun CD yazıcı, kardeşim de kitap almış. :)

Arkadaşlarlaysa uzun bir aranın ardından (ben ankaraya bazılarımız da almanya ve amerikaya gitmişti okumaya, 3 ay sonra hep beraber tekrar toplandık) gelik'te güzel bir yemek, ardından da bir evde Dünyayı Kurtaran Adam ve bilimum beyin akıtıcı video (Star Wars Kid, Jim Carrey's XMas vs vs) izledik :)[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

hühü o kadar akrabamız bir evde toplandık hiç kimse hediye almadı ÜSTELİKKK GECE ELEKTRİKLER KESİLDİ yılbaşının zevki kalmadı 1 de uyuyordum elektrik yokdu[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;) !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...