Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fashion TV'deki istanbul reklamı


MeSh

Öne çıkan mesajlar

Fashion TV'de istanbul-türkiye'nin reklami cikiyor..Buraya kadar "ne var bunda?" diyebilirsiniz ama sorun şu ki bu reklami Fashion TV'nin kurucusu bedava oynatiyor cunku kendisi bir istanbul hayraniymis..Reklamda oldukca guzel,geleneksel türk giysileri giymis kişiler falan..Sevmesenizde ara sira göz gezdirin rastlarsiniz belki.[hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Ehah..Valla valide izlerken birden reklami gordum "bu ne?!" oldum...Valide sonra dedi boyle boyle falan..Yoksa ben her zaman "Moviemax'te film yok mu yaw?" deyip olumsuz cevap alinca bilg. basina donerim.[hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

gastelerde faalan da çıktı bu olay bu bombalama olayından sonra oldu ama yani adam ben istanbula bayılıyorum destek oluyum demiş helal olsun biz kendi ülkemizi yıkmaya çalışıyoruz elin adamı gelip bize yardım ediyo[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

  • Admin
Mesh aynen bende senin gibi düşünüyorudm e anne bırakda başka kanal izleyelim moddaydım herzaman birgün baktım Reklamı veriyorlar annem anlatıt helal olsun dedim adama ama hala film izlemek istiyorum :d[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Feşın tivi gençliği engellenemez. Kaç kere babamı elinde viski bardağıyla sızmış yakaladım her seferinde de fashion tv açıktı iki de bir uyandırıyorum "yaşlı keçiieee hadiee moda falan bahane neyine feşın senin" 3 saat dırdır ediyor sonra :P[hline]Some people are born with tragedy in their blood.
UIN: 2060306
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

heh millet feşın tv'nin f'sini bilmiyorken amcam (eski deri konfeksiyon & tabakçılar baba ve bütün amcalar) düzenli olarak seyrediyordu, "e napalım mesleğimizde neler değişmiş merak ediyorum" diyordu hınzır bir gülümsemeyle.. :-p çok alem insandır, bir ara bana geliyordu "internet'i gezdir bakalım ne gül bahçeleri var ;) " diye.. tanımanız lazım müthiş bir insan.. :)[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sam: Don't go where I can't follow!
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
  • Yeni Oluştur...