Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iran'da deprem: 10000 ölü tahmini..

Sam

Öne çıkan mesajlar

said:
Virus, 26 December 2003 14:10 tarihinde demiş ki:
Umaırm Türkiye kızılay ve Akutun yardım msgına red yanıtı vermezler.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo

+1[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Siz hala marmara depreminde sadece 10.000 kişinin öldüğüne mi inanıyorsunuz...

Bu arada İran'ın yardım önerisini reddedeceğini sanmam, o kadar da değil yani.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bir kez daha düşündümde olabilirde yani, bizimde sevgili kurt sevdalısı sağlık bakanımız gavur kanı diye kan yardımı önerisini reddetmiş, yeterli hizmet veriyoruz diye hastane gemiyi geri çevirtmişti.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dresquin, 26 December 2003 13:34 tarihinde demiş ki:
Sam, bizim içimiz kan ağlarken "müslüman" kesim "heheee içki alemi yaparsanız na böyle bina kafanıza iner" tarzı konuşmalar yapıyordu. Ben sadece ona dikkat çektim. Aklımdayken ve yeriyken direk söyleyeyim dedim. Ama uzatmayayım daha fazla, sen de haklısın.

Teknolojinin ve paranın niye gözü kör olsun onu anlamadım, binlerce insanın hayatı teknoloji ve para sayesinde kurtuldu diye mi? Teknolojisizliğin ve parasızlığın gözü kör olsun bence daha çok.[hline]Siyah Kahve.com; Edebi kahvelerin mekânı

tabii üzücü ölenlere rahmet yaralanlara şifa ama zaten konu o değil.
bazıları marmara depremi olunca "28 şubat yüzünden allahın cezası bu iyi oldu" "askerler alem yapıyordu allah ceza verdi"
(depremde askeri binalar yıkılmıştı)
gibi insafsızca tv haberleri verdiler,manşetler yaptılar, şimdi o çok sevdikleri tamamen islama uygun irana aynı
yani bu doğa olayları allah inancı, ateistlik falan tanımıyor demek bu.

[Bu mesaj Sergen tarafından 26 December 2003 15:42 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sergen tarafından 26 December 2003 15:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hani burada o dediğiniz türden insanlar olsa böyle konuşmanızın nedenini anlayacağım ama kime konuşuyorsunuz anlamış değilim. insanlar ölmüş, yaralanmış, acılarını paylaşıyoruz. politik ya da başka bir unsurdan kaynaklanmış bir olay değil, doğa felaketi. ama gel gör ki bir şekilde ille politikaya kayıyor konu nasıl oluyorsa..[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sam: Don't go where I can't follow!
Sosyal ağlarda paylaş

şimdiden daha bu kadar olduysa ölü sayısı gerçekten korkunç bişey gibi görünüyo. ülkelerin bu tip şeylerden ders alabilmesi için kulağının çekilmesi gerekiyo sanırım illa.. tabi ne kadar önlem alınabilir o şartlarda tartışılır.
geçmiş olsun ordaki insanlara.

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 26 December 2003 20:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...