Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

döner kapılar

swiftbew

Öne çıkan mesajlar

dün arkadaş döner kapılar niçin yapılmıştır die bi soru sordu cevabına da içerdeki havayla içerdeki hava karışmasın die yapılmıştır dedi ama biraz saçma içeri adam girebiliosa hava da onla beraber girer di mi yane :)

peki sizce neden kullanılıo??[hline]Cennetin olmadığını düşle Denersen kolaydır
Cehennem yok altımızda
Üstümüzdeyse sadece gökyüzü
Tüm insanların bugün için yaşadığını düşle..
Sosyal ağlarda paylaş

Gösteriş?[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
Night! I live along the creatures of the night?
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

çok eskiden bi adam evinde oturup icadlar yaparmış.
bi gün düşünmüş düşünmüş döner kapı yapma fikri gelmiş aklına.2 ay üstünde çalışmış durmuş en ince ayrıntısına kadar.en sonunda yapmış döner kapıyı çokda güzel olmuş.
herkese göstermiş bu döner kapıyı herkesde çok beğenmiş o kadar beğenmişki kimse bu ne işe yarar diye sormamış.içinden geçmek çok zevkliymiş.sonra bu adam bankalara otellere kapısından yapmış patentini satmış kimsede ne işe yaradıgını sormamış çünkü kapı güzel,eğlenceli ve kullanışlıymış.[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?

expn.go.com
Sosyal ağlarda paylaş

dönerek girmenin ayrı bi karizması vardır e tabi amcamlar da yapmışlar lüks otellere.. müşteri geliyo ağır ağır dönerken içerden adamın rolexini altın dişini fln süzüyosun way beah diosun.. girdikten sonra da hızlı yürüyüp gayet ciddilikle resepsiyona gitmek lazım tabiki..
Başka bi fonksiyonu olduğunu sanmıyorum.. gayet de gösteriş için yapılmış
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ben uyuz oluyorum özelliklen otele filan girerken elinde ağır ağır çantalar var ıkına ıkına giriyorsun 2 3 kişi dışarı çıkıyor hızlı hızlı onlara ayak uydurmak zorunda kalıyorsun.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 25 December 2003 16:11 tarihinde demiş ki:
ben uyuz oluyorum özelliklen otele filan girerken elinde ağır ağır çantalar var ıkına ıkına giriyorsun 2 3 kişi dışarı çıkıyor hızlı hızlı onlara ayak uydurmak zorunda kalıyorsun.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo

katılıorm :D[hline]
-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

Sosyal ağlarda paylaş

Bide arkın içeri girmeye çalışırken yada çıkarken ayağını dönen mekanizmaya sokup arkı camekana hapsedip zöhö zöhö diye gülmede var[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım döner kapılar bizim gibi 6 tane 1.80-1.95 boylarında 17-20 yaş aralığındaki "ayıcık" tek bir bölmeye hücum edip aynı anda geçmeye çalışırken sıkışsın ve o sırada bizi şaşkın ve kızgın bakışlarla izleyen güvenlik görevlisinin bakışları altında kahkaha ve anırmalarla 5 dk debelendikten sonra sağ sağlim karşı tarafa geçebilsin diye yapılmış... Bir nevi bedava toplum eğlencesi işte.. :)[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

Sapık bir adamın fantazisi üzerine yapılmıştır. Elektrik kesilir de bir kızla kalırım diye bütün gün döner kapıda dönüp duran, sonra da başı dönüp yere düşen akmerkez sapıkları da varolmamış değildir.[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...