Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sağlıklı yaşam için yapılmayacaklar a.k.a Depresyon için yapılacaklar..

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben yapmamız gereken şeylere bi başlangıç yapayım siz de yazın kendi fikirlerinizi geliştirelim topicimizi..

Bence : Gecenin 4 yahut 5'inde kalkıp, Joy TV'yi açıp REM - Loosing my religion'un klibini izlemek derim..
Şöyle bi 10-15 dk toplayamıyo kafayı insan özellikle de bi sorununuz falan varsa aman diyim.. :D

Haydi cevaplarınızı bekliyorum..[hline][Mix]Reborn
Blackicé a.k.a Kevin, Vista, Anderson
I Love Nemo! / Summer Jam!.. / Messenger

Sosyal ağlarda paylaş

Bu aralar her sabah okula gitmeden Dream tv de
Evanescence-My immortalı dinlemek çok iyi gelio tavsiye ederim
7.45-8.10 arası kesin çıkıo :P[hline]these wounds won't seem to heal
this pain is just too real
there's just too much that time cannot erase

when you cried i'd wipe away all of your tears
when you'd scream i'd fight away all of your fears
and i've held your hand through all of these years
but you still have all of me
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim kaçış yöntemim kafamı meşgul edecek bişiler bulmak. Eğer varsa yapılmamış puzzle veya maket falan (ki olması düşük ihtimaldir genelde) yoksa bilgisayar veya T.V.de saçma bir program falan olabilir.. Bir de yürüyüş yapmak iyi gelir bana tek başıma bu tür durumlarda..[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

depresyon için bir şey yapmak istiyorsanız.
vapura binin.
bu kadar yani.
eğer balık burcuysanız felan bütün hayatınız gözünüzün önüne geliyor.
benim discmanim yok eğer sizde varsa the gathering - saturnine dinleyin zaten
devre dışı olursunuz[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

Tum yakin arkadaslari arayip once kulaklariniz sagir oluncaya kadar yuksek sesle muzik dinleyip deliler gibi tepinip kafa dagitmak....

Yok yetmediyse delirene kadar cukulata yemek ...

ODA kesemezse kendinizi aglaticak bir sarki bulup gozleriniz sisene kadar aglamak'ki bu cok ise yarar icinizdeki cogu sykyntiyi bu yolla atarsiniz..

Dip not:ertesi gun sokaga cikarken giymek icin en koyu camlisindan birer gunes gozlugune ihtiyac duyulur...[hline]Ella es una hermosa mujer...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNk, 22 December 2003 21:09 tarihinde demiş ki:
Tum yakin arkadaslari arayip once kulaklariniz sagir oluncaya kadar yuksek sesle muzik dinleyip deliler gibi tepinip kafa dagitmak....

Yok yetmediyse delirene kadar cukulata yemek ...

ODA kesemezse kendinizi aglaticak bir sarki bulup gozleriniz sisene kadar aglamak'ki bu cok ise yarar icinizdeki cogu sykyntiyi bu yolla atarsiniz..

Dip not:ertesi gun sokaga cikarken giymek icin en koyu camlisindan birer gunes gozlugune ihtiyac duyulur...[hline]Ella es una hermosa mujer...

çukulata yemek insanı mutlu eder.
bence mutsuz insan hareket etmez pek.
en azından ben öyleyim[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

heh..

Paticiği bırakmamak,
Bilgisayarda sorunsuz takılmayı denemek,

En süper sağlıklı yaşam içinde,
Bisikletim+Herşeyi Görmezden gelmek kuralı hüküm sürer..

Katılmayan katılmasın :P[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah 8.00de uyanmak, kahvaltı etmeden işe gitmek. İşte 12.30a kadar 2-3 bardak çay veya kahve içmek. Sigara kullanılıyorsa yaklaşık 3 tane de sigara tüketilmesi. 12.30dan 12.37ye kadar jet hızıyla yemek yiyipp bir anda şişmek ve lönk diye gidip masaya geri oturmak. Tekrar çay ve kahve. Masaya kol dayamak için göbekte oluşan garip çıkıntı kaşımak ve acaba ciddi birşeymi yoksa sadece evrim mi geçiriyorum demek. Gözlerinin yandığını farkedip doktorun yıllar önce dediği uzaklara dalıp gitme egzersizini yaparken bir anda aklına gelen bir işten dolayı yapamamak. UO ile tanıştığında start alan kıldönesinin rahatsızlığını her sert oturduğunda hatırlamak ama hala saatlerce ekran karşısında oturup pide götlü olmak. İş bittikten sonra eve gidip hurraaa diye yemek hazırlayıp yuppppiii diye gene hızla yemek ve sürünerek oturma odasına ulaşıp kanepede baygınlık geçirmek. Saat 00.00 da PCyi açıp hımmm bugün ne yapsam acaba uykum da var ama bu saatte de yatılmazki derken saatin 00.30 olduğuna inanamamak. En sonunda online oyunlardan birine girmek ve saatin 3.00 olmasını beklemek. 3.30 da hala uyuyamadım ya offf demek. Sigara kullanılaz zamanlarda 00.00dan 3.30a kadar 12 sigara içmek.
Ama mutlumusun derseniz inanılmaz mutluyum fakat 20 sene sonra ahh ulenn erken yatsam ne olurmuş dicem o ayrı.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

depresyn mu istion,
kendini yoklamaya başlıycak seviyeye gelene kadar içki iç,
sonra kafanda senin ve özellikle arkadaşlarınla ilgili komplo teorileri kur,
tarifimiz hazırdır; depresyondasınız![hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...