Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir tek tane konser görme hakkınız kaldı...

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

biraz horacecığımın tek bi tane threadinden esinlendim, biraz da geçen gün gaza gelip bunlar gelseler bi şarkı çığırsalar başka bişey istemem demiş bulundum bi grup için. sonra da size de sormaya karar verdim.

düşünün:
tek bir tane konser seyretme hakkınız kalmış, ama bu hakkınızı en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için o konserin ne konseri olacağını siz seçiyorsunuz. son kez canlı izlemek isteyeceğiniz grup/kişi kim olurdu?

gözünüzdeki "the ultimate" konseri gerçekçi bir biçimde kurgulamaya çalışın. gerçekçi olsun ki "abüee aslında joy division gelse çok iyi olurdu ama adam öldü iyi mi?" gibi tıkanık noktalara gitmeyelim :)

hemen ben cevap vereyim:
MINISTRY gelsin arkadaş!
seyirci toplam 20 kişi civarında kalabilir,
adamlar 40larını geçmiş, zöt-zöbek salmış olabilirler,
ama they still rule hard!
son albüm nefis, hiçkimselere benzemeyen bambaşka bi enerjileri/müzikleri var, görmeden ölmesem keşke...
hatta keşke 96 turlarını seyredebilseydim bi punduna getirip, ama o tren kaçtı bi kere, dvd'den idare ediyoz. 2003 turnesine de razıyım :/ şöööyle canlı canlı "shove" dinlesem, bigzel tepinsem, bi daha ölsem gam yemem :)

sıra sizde...

http://media4.adforum.com/zrIf58670C/L/LO/LOWH_03989/LOWH_03989_0019657W.MPG

[Bu mesaj Emaleth tarafından 25 Kasım 2005 00:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Konser hadisesinde en önem verdiim iki nokta yeterince gaza getirecek grup ve grup ile olan haşır neşirliim.

Şindi mantık çerçevesinde düşünürsek Judas Priest isterim. Bilmediim tek şarkısı yok. Yok ulan ben performansa vericem kendimi ne çalarsa çalsın büyük grup dersekte Journey isterim.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

DT istiyom onlar da geliyo zati :-)[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
Night! I live along the creatures of the night?
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Şebnem Ferah diycem.

10000 kişilik bir konser.
Şebnem Ferah, Volvox'tan beri yaptığı tüm şarkıları, o şarkılardaki ekibiyle çıkıp ardı ardına söylüyor..

arkasında devasa bir ekran (birkaç monitörden oluşmuş birşey olmuycak) kameralardan görüntü yansıtçak.
5 ayrı yerde kamera olcak, çok güzel bir organizasyonla bize konserden görüntüler göstercek tabii daha çok şebnem ferahı..

biliyorum şebnem ferah paso konser veriyor öyle blind guardian gibi 40 yılda bir gelen birisi değil..

ama böyle devasa bir konser süper olurdu..[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts
Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Blizzard
Sosyal ağlarda paylaş

Theiron gelsin ama şöyle geniş bi kumsal-antik tiyatro tadında bi yere. Ciddi ciddi bi senfoni orkestrası. Sopranolar altolar öyle finlandiya konserindeki gibi sadece marissa tomei olmayacak vokallerde. 2-3 bin kişi olucak konsere gelen. Theli'den sonraki albümlerden çalıcaklar, black sun çalıcak, rise of sodom çalıcak. Ordaki herkes tek bir ağızdan eşlik edicez şarkılara. Kendimi yanımdaki insanlardan soyutlıyacağım tamamen, müzikle bütün olucam :)
Pff gelmezler tabii ki buraya ama yunanistana bi festival dahilinde gelseler giderim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 09 December 2003 18:52 tarihinde demiş ki:
said:
BonePART, 09 December 2003 17:50 tarihinde demiş ki:
pink floyd gelsin
ama wall in berlin gibi olcak
onumde duvar yapcaklar
2 km uzunlugunda
yeter[hline]

Bendensin bone :)[hline]Lights out,
. As you hit the ground...

bendensiniz koçlaryanlız ben yanına da doors isityorum

[Bu mesaj Berk tarafından 09 December 2003 19:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 09 December 2003 15:21 tarihinde demiş ki:
KoRn u isterim

jonathan davis in sesini konserde duymak ne kadar hoş olurdu
adamları uzaktan bile olsa görmek
böle hayatım amacına ulaşmış olurdu sanki..
[hline]

+1
Canlı olarak izleyebilmek için nelermi feda etmezdim.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...