Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BlackIsle Kapanmiyor!!! Official Aciklama :D

Vampire

Öne çıkan mesajlar

Fallout Lives! ( Company news )
posted by Exitium on Tue 16 December 2003, 00:27:28

It's official! Black Isle Studios is still going strong and Interplay has not abandoned us! Hope lives, and it lives in the form of a press release (which I got in the mail)!

Thanks for your note and comments on Interplay, its games, and recent actions.

For some reason, there has been a high amount of speculation about Black Isle Studios and intellectual property surrounding the Fallout license. My only guess is that the source of these rumors must be an employee/employees who recently departed Interplay.

My response to these rumors is quite simple: Interplay management makes decisions and takes action on items relating to product, personnel, costs, revenue, and more on a day-to-day basis, none of which would be deemed material by SEC regulations, and none of which would merit a public announcement or press release.

Accordingly, if Interplay management had closed its most valuable development asset or chosen to abandon one of its most prized intellectual assets, the Company would have made an announcement.

As always, Interplay management is focused on delivering great, profitable games and maximum shareholder value.

Way to go Interplay and three cheers for the boys at Black Isle Studios! Caen and Molitor, please keep up the good work and may Fallout be as prosperous as always! We'll remember not to let a few dissidents (aka angry developers) ruin the fun for everyone else.

Evet Official bi aciklama yapildi sonunda...Icim rahatladi be :D[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

Heh, ilginç bir mesaj.
Bu durumda Black Isle kapanmadı belki ama çalışanların çoğu işten atıldı. Geri kalanlarda büyük olasılıkla sadece konsol oyunlarıyla uğraşacak.
Öte yandan Fallout 3'ün iptal olup olmayacağına da tam bir açıklık getirmiyor. Sonuçta Fallout 3'ün çıkacağı "official" olarak hala duyurulmadı. O yüzden iptal edilse bile bunu duyurmak zorunda değiller.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesajı ilk yazdığımda çok sevinsem de yazıyı okumamıştım, şimdi okudum :)

Fallout 3'un cıkıp cıkmayacagı yuzde yuz belli olana kadar sevincimi saklıyorum.

[hline]Uuma ma' ten' rashwe, ta tuluva a' lle

Don't look for trouble, it'll come to you

[Bu mesaj Saendul tarafından 16 December 2003 10:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eh diğer başlığı gördüm de inşallah buradaki doğrudur, bir an için yüreğim ağzıma gelmişti.. :) ben kendim araştırayım yine de içim rahat etmedi.. :-p[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sam: Don't go where I can't follow!
Sosyal ağlarda paylaş

menülü ss direk yalan
-menüde tuşlar yok
-multiplayer ? hiiç sanmıyorum :D
-adamlar direk copy paste + gölgeleri yok
-o kadar ufak menu barları olamaz ayrıca barlar birbirinin aynı değil copy paste
-daha bi sürü hata var hehe

vault gösteren bana gerçekçi geldi
vault kapısı bilgisayarlar eşyalar herşey orjinale sadık
ancak onda da siyah alan var.fallout oyunlarında öyle siyah alan olmazdı kaya olurdu oralar

eğer grafikler böyle olacaksa çok iyi ben beğendim[hline]Nefr, 16 December 2003 20:18 tarihinde demiş ki:
kırbaçta dpli unutmayın.
Nefr, 16 December 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Arcane jk 3 ustamsın, yalvarıyorum öğret şu oyunu bana
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 22 December 2003 04:35 tarihinde demiş ki:
menülü ss direk yalan
-menüde tuşlar yok
-multiplayer ? hiiç sanmıyorum :D
-adamlar direk copy paste + gölgeleri yok
-o kadar ufak menu barları olamaz ayrıca barlar birbirinin aynı değil copy paste
-daha bi sürü hata var hehe

vault gösteren bana gerçekçi geldi
vault kapısı bilgisayarlar eşyalar herşey orjinale sadık
ancak onda da siyah alan var.fallout oyunlarında öyle siyah alan olmazdı kaya olurdu oralar

eğer grafikler böyle olacaksa çok iyi ben beğendim[hline]Nefr, 16 December 2003 20:18 tarihinde demiş ki:
kırbaçta dpli unutmayın.
Nefr, 16 December 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Arcane jk 3 ustamsın, yalvarıyorum öğret şu oyunu bana

nma forumlarında görmüştüm bunlar fake değil, eski bir BIS çalışanı açıklamıştı hatta.

Menu ss'i baya tepki toplamıştı, eleman onun oyun içi motorla yapılmış olduğunu (yani oyundaki bit kadar adama zoom yapınca detay na böyle oluyor diyor amca), bundan da ötesi sadece deneme olduğunu belirtmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bu hakikaten fallout 3 mü? ben bir ay yoktum neler çevirmişler arkamdan.. :-p fo: bos çıkacaktı konsol için (konsol oyunları böyle zayıf olur pc'ye kıyasla işte) de onunla alakası yok değil mi?[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sam: Don't go where I can't follow!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...