Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Çaykur Rize

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

Aha 5-4 oldu

Edit-Threadi okuyan ,beşiktaşlı olmayan gariban varsa sevinsin diye yazış yaptım biraz :P[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 20 December 2003 21:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sergen yine Türkiye de şu anda üzerine futbolcu olmayacağını ve tartışılmayacağını gösterdi.Süper bi adam.

İlhan ve Tümer artık gitsinler bence baydılar iyice tümer bir nebze olsun iyide ilhan bir golle ünlü olup futbolcu oldu.Tümerde sergen kıskançlığı hala var.

Ali Eren haysiyetsizi gene şerefsizliğini gösterdi.
Bjk nin kanatlar çok kötüydü.
Okan isimli rizeli futbolcuyu ünlü yaptı cordoba.
5-1 olduktan sonra bjk serdi dahada fark olabilirdi 5-0 acısını çıkartabilirdik.
Son gol harbi çok güzeldi :)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

ilhan kaçırdı ama 3 gol attırdı (biri rizeliye zorlana hehe), rize defansını da aşırı yordu. uzun zamandır olmadığı kdr iyiydi, ayrıca tümer'de sergen kıskançlığı olduğunu nerden çözdün onu anlamadım, hadi iyi oynamıyo falan dersin (ki iyi oynuyo adam) neyse ya..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mexinth, 20 December 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
güzel maç olmuş mücadele açısından , bu arada Trabzon a yazık oldu, bariz hakları yendi 1 puanları ..[hline]sonunda yeniledim.

ya walla son saniyedeki goldü ama,
youlaya yapılan faul de verilmedi kalecinin,
gerçi hatayla hata affettirilmez,
ama tsnin işi daha önceden debitmiş olabilirdi yani,
zaten bunun topici de bura deil söleyem dedim :)[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 20 December 2003 23:46 tarihinde demiş ki:
Sergen yine Türkiye de şu anda üzerine futbolcu olmayacağını ve tartışılmayacağını gösterdi.Süper bi adam.

İlhan ve Tümer artık gitsinler bence baydılar iyice tümer bir nebze olsun iyide ilhan bir golle ünlü olup futbolcu oldu.Tümerde sergen kıskançlığı hala var.

Ali Eren haysiyetsizi gene şerefsizliğini gösterdi.
Bjk nin kanatlar çok kötüydü.
Okan isimli rizeli futbolcuyu ünlü yaptı cordoba.
5-1 olduktan sonra bjk serdi dahada fark olabilirdi 5-0 acısını çıkartabilirdik.
Son gol harbi çok güzeldi :)[hline]bla bla bla ...

tümer hakkında yanlış düşünüyorsun bence, kıskanç olduğunu hiç sanmıyorum bjk'deki en beyefendi oyunculardan birisi bence onun tekderdi as oyuncu olabilmek CL'deki chelsea maçında ilk 11 e giremediği için morali baya bozuldu adamın. daum zamanında sürekli ilk 11 de oynuyordu geçen sene sadece son 10 15dk'da oyuna girdi tümer oyunun kaderini değiştirebilecek bir oyuncu yedek klübesinde oturmayı kabullenememesi doğal bir şey bence ama bu kesinlikle kıskançlık değil.

bu arada şu takımdan nasıl olurda 3 gol yeriz hala anlamış değilim...

[Bu mesaj Castigater tarafından 21 December 2003 01:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tumerde cekememezlık var, bu barız ortada.
Bu arada sergenın frıkık golune bayıldım, turkıyenın en ıyı futbolcusu tartısmam. ama frıkıkte de hooijdonk ıle kıyaslamam.
Rızenın son golude cok ıyıdı. Cordoba bugun kaleye gecmese olurmus. Butun topları seyrettı adam.[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

ilhan iyiydi tümer çok kötüydü pancunun elinden topu kapip penaltiyi ben aticam demesi ve üstüne kacirmasi bardagi tasirdi zaten devre arasinda gonderilme ihtimali oldugu soylenirken simdide imza attirilicak deniyo bunun arkasindada sene sonunda satmak icin yani para kazanmak icin sozlesme yapilacagi soylentileri war iste..

neyse mac 5-3 hali saha maci gibi olmaz boyle bi sey ya.. yenilen son 2 gol akillara durgunluk werircesineydi yani utanmazlikti resmen.. 5 atip yatmak ne demektir ya sen nasi rahatlarsin 10-15 dakika ya? zago cok kotuydu ileri ciktigi her pozisyonda geri gelemedi adam kacirdi..
ronaldo yine muhtesemdi
sergenin frikiği inanilmazdi bu adam frikik atmadan hemen once durup dusunurse o topun kaleye gireceginden emin olabilirsiniz.. yine aynisi oldu dun..
ahmed hassan icin melih sendil super yedek dedi hakli bencede adam ilk 11 de oynayamiyor ama sonradan girip 2 gol atip gidiyo ve mactna sonra soyledigi sey acidim adama " ben napiyim ilk 11 e giremiyorum ama olsun buda guzel"
heh .. cordoba tatile gitmisti zaten macta yoktu 5. golden sonra yüzünde bitsede gitsem gibi bi ifade wardi baya bi ilgincti..

bu kadar arkadaslar :P[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

Bana taktik anlayışındaki değişiklik yüzünden daha fazla yiyoruz gibi geliyor.
Bu geçen seneki bjk
Beşiktaş 17 12 5 0 28 9 41
Buda bu seneki
Beşiktaş 17 13 4 0 42 15 43

arada baya bi fark var gol oranı bakımından. 42 gole 28 atmışız
9 a 15 yemişiz...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 21 December 2003 19:28 tarihinde demiş ki:
yalnız yenilen son iki golde çok süper vuruldu

bu arada cordoba kaç maçtır gol yiyor yahu, bayaa düşmüş performansı geçen seneye oranla
2 gol süper olmakla birlikte 1 altta yazdığınla bağlantılı
cordoba ikisinde de topa atlamadı
nasıl bir sense dir bu jedi mısın cordoba
izliosun topu sadece , diosun gol girer bu tutamam
insan bi atlar ayıp.[hline]Nefr, 16 December 2003 20:18 tarihinde demiş ki:
kırbaçta dpli unutmayın.
Nefr, 16 December 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Arcane jk 3 ustamsın, yalvarıyorum öğret şu oyunu bana
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...