Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MAFIA II

pntREi

Öne çıkan mesajlar

bencede yazıştır. Mafiayı yapan firme yine aynı yükün altına girmeye korkacaktır.Zaten ilk oyun 6-7 senede çıktı hatırladığım kadarıyla artık bu ne zaman çıkar tahmin bile edemiyorum. Zaten ilk oyunun sonunda adamımız ölüyodu yanlış hatırlamıyosam.[hline]Gidiyorum gözüm yaşlı
Hatıran hap yüreğime
Sen sev yağmurları
Yağmurlar yağsın üzerime

The number you have dialed is not answering, please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadığım en güzel tps. Hikayesi grafikleri sesleri oynanışı. Kesinlikle bir numara. Adamımızın ölmüş olması bişey ifade etmiyor, zaten aynı hikayeyi yada devamını değil godfather, scarface gibi ünlü bi senaryoyu yada benzerini yaparlar. Çıksın bence de. Gerekirse muhasebe kayıtlarını bile tutarım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 21 December 2003 00:49 tarihinde demiş ki:
Mafia, Max Payne'in motorunu kullanıyordu.
Mafia II naapıcak? Max Payne II'nin motorunu kullanacak...

Bu nerden çıktı ki? Söylediğine bir kaynak gösterebilir misin hiç böyle bir şey duymamıştım, hiçbir yerde Mafia MaxFx kullandı diye bir ibare görmedim, ikisini de bitirdim ve gözlemlerime göre çok da benzemiyorlardı birbirlerine yapı olarak?
Sosyal ağlarda paylaş

yannış
mafia başka bi motor kullanıodu yapımcıları tarafından yapılmış L3SD gibi bi adı vardı[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...