Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar ligi 2. tur grup ve UEFA kupası 3.tur eşleşmeleri.

Dygrogrand

Öne çıkan mesajlar

bari zorlanmadan deme..ayrıca takım herşey değil..her zaman için daha iyisi vardır..soora bunun hakem faktörü var,sakatlığı var,ilhan mansızı var:D,tecrübesi var..ama yinede geçebilir bişi demiyorum..[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Sosyal ağlarda paylaş

bjk ve gençlerin bu turu geçeceğine inanıyorum .. önceki maçlarda oynadıkları gibi bi futbol sergilerlerse pek zor değil rakipleri
cimbomun bu seneki futbolundan ben hiçbişiy anlamadım
ne yaptığı belli değil terimin
o yüzden villareal karşısında ne yapıcaz merak ediyorum açıkçası (bu arada adamların avrupa kupalarında ilk senesiymiş ilgincime gitti)

antep de eh işallah :P[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaşın gol kaçırmaması lazım her maç biri kaçırıo.
Ah o sinan oynucak her maçta, 5 maç oynadıktan sora ortalıgı daıtmazsa ben adam deilim.. o çocuk çok yetenekli... ilhna filan faso fiso[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BoDrUmLu, 12 December 2003 22:04 tarihinde demiş ki:
Beşiktaşın gol kaçırmaması lazım her maç biri kaçırıo.
Ah o sinan oynucak her maçta, 5 maç oynadıktan sora ortalıgı daıtmazsa ben adam deilim.. o çocuk çok yetenekli... ilhna filan faso fiso[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?

onuda gorduk, hıcbısey olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...