Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu salak kim bööle ve Ne yapmaya çalışıyor???

SandroNightFall

Öne çıkan mesajlar

Arkadaş küçükken ailesinden fazla ilgi görememiş belliki. Yada arkadaşları görünüşü yüzünden dışlamışlar, aralarına almamış, dalga geçmişler. Bir şekilde dikkat çekip toplumdan intikam almaya çalışıyor oda.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne ya?b@b th3 k3nk,roxorlar bastı kaçın!,akraba evliliği yanlış birşey iyoruz anlatamıoyruz,öf be.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 12 December 2003 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayir hicbiri degil, arkadas 13-15 yas grubu arasinda, cinsel olgunluk sorunsallari da baslamamis daha, gezmis siteleri bulmus biyerden bi haltlar, demis ohaa hack yapicam hebe hobolo, sonra buraya gelmis. standart icq hacka baslama durumu. genelde 1 yil sonra webdevele 2 yil sonra da oss kasmaya merak salacak.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 12 December 2003 23:14 tarihinde demiş ki:
balonlu, 1k madalyası var ve yörünge dışı.. peeh! bizim zamanımızda yoktu böyleleri. zamane gençleri hep böyle aceleci oluyolar canım![hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

:lol:[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

néleroloyor burda ya??? amma çok lamer geldi bi anda ya? Bi lamer detector koyun da gelmeden önce anlayalım ya...bütün suç bu modlarda zaten...:P[hline]Gidiyorum gözüm yaşlı
Hatıran hap yüreğime
Sen sev yağmurları
Yağmurlar yağsın üzerime

The number you have dialed is not answering, please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ya eriyamestırz bi de cenırılmotorz un suçu bunlar...
sallandırıcan ikisini salıncakta bak bidaa yapıyolar mı[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...