Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Optik mouse,Kulaklık,Scanner tavsiyeleriniz..

BoDrUmLu

Öne çıkan mesajlar

Optik mouse, kulaklık ve scanner almayı düşünüyorum..
Hangi markaları onerirsiniz ? Bide biliyorsanız fiyatlarını yada yaklaşık ne kadar olduklarını yazarsanız sevinirim.[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bullet, 08 December 2003 18:07 tarihinde demiş ki:
Kulaklık bulabılırsen ve paranda varsa Bose, ama onun dısında Philips
Scanner Hp
Mouse Microsoft derim, fiyat olarak baya uygun.

uygun fiyat dediğin ne kadar ? Yaklaşık bi fiyat werebi yok mu hepsine ?[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

Kulaklık dediğin zaman dsp500 kralıdır. 180 milyon
a90 al. o da 70 milyon.
mouse da logitech mx serisinden herhangi bir model. 500 en iyisi bence.
tabi oyun için konuşuyorum bunları. normal bir kullanıcıysan a4tech ve philips rule.[hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 08 December 2003 18:16 tarihinde demiş ki:
Kulaklık dediğin zaman dsp500 kralıdır. 180 milyon
a90 al. o da 70 milyon.
mouse da logitech mx serisinden herhangi bir model. 500 en iyisi bence.
tabi oyun için konuşuyorum bunları. normal bir kullanıcıysan a4tech ve philips rule.[hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!

Mouse Cs için.
Hocam bi kulaklık 180 kağıt ha?. Baya pahalıymış bu kadar düşünmemiştim :D[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

Sosyal ağlarda paylaş

abi amma kastırıyorsunuz ha, optik mouse a4 tech'den şaşmam, daha yeni klavye + mouse radyo dalgalı 25$. Kulaklık wolkmen'den çıkan herhalde 15-20 milyon anca eder, scanner ise birine verdimde geri gelmedi ama herhalde 50$'dan daha pahalı olanını almam[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Optik mouse ıcın sana microsoftun wireless and optical keyboard mouse setini oneririm. Uzun zamandır kullanıyorum hic şikayetim yok. Kulaklık olarak philips in foldable kulaklıgı war 45 mılyon falan onu onerırırım.
Kablosuz kulaklık almanı tavsiye etmem. Bende sony war pek kullanışlı sayılmaz.[hline]MeTyU
Sosyal ağlarda paylaş

ben wireless önermem.
pil bitio böyle durup dururken hiç gerek yok abi.
yani kaldırıp milletin kafasına atmak istiyorsan orası başka.
kaybolur felan neme lazım.
mx300 veya 500 elinin boyuna göre seç birini.
a90 güzel kulaklıktır.
bide func surface aldın mı
tamamdır
eheh[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

mouse u bilmem ama
kulaklığı ne için istediğin çok önemli.
Ev için istiyorsan philips den şaşma hatta kulaklık alma hoparler al creative lerin

oyun için istiyorsan ve oyunu ciddi oynuyorsan a90 yada dsp 500 alıcaksın.
Dsp 500 un pahalı olmasının sebebi kulaklığın kendi ses kartının olması yani her bilgisayarda aynı performansı yakalaman.Ayrıca Fiyat performans oranı gerçekten çok iyi
Eğer ciddi olarak oyun oynamayı düşünüyorsan dsp den şaşma söyle düşünkü 56 ülke şampiyonun katıldığı WCG(World cyber games ) de ses kartları onboard du !
Sosyal ağlarda paylaş

Cevap veren herkese teşekkur ediyorum.
A 90 ve mX500 cewabı çogunluktaydı gidip bir bakıcam nasıl bişi olduklarına. Teşekkurler arkadaşlar.[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 09 December 2003 17:02 tarihinde demiş ki:
phılıps sbc hp090

çok hoş bişi,fecide ucuz,öneririm.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Fiyatı ne kadar ?[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...