Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Beşiktaş

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Bjkye çok çok çok başarılar fbyede başarılar tabii her ne kadar içimdende söyleyemesemde...Ama işallah yeneceğiz 3-1 bjk diyorum.Goller:İlhan2,tümer(BJK)-Tuncay(FB)
Bu maçtan sonra oluşacak puan durumu:
1-Bjk 36
2-Ts 30
3-Gs 28
4-Malatya 24
5-Fb 24
... Böyle gider(Puan farkı Gs ile 8 Fb ile 12 ye çıkıyo bilemiyom yaniiiiiiiiiiiiiiiiiii)[hline]Her nekadar cimbomu inönüde yenemediysek bile rövanşı unutmayalım bekleyin 80 bin gsli futbol mabedinizde size bir güzel ko*mamıza tam olarak ne kadar kaldığını bilemesemde o günü hasretle bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Cimbomun deplasmanda ve evinde galip gelme rekorunu kıran.
Feneri 2 sezondur yeni yaptığı stadda yenen ve orada evinde galip gelme rekorunu kıran
bir BEŞİKTAŞ var.

Lucenin sıkıcı futbolu? Npasın bu takım artık.
Ligde en çok gol atan takım
Ligde en az gol yiyen takım.
Bu nasıl sıkıcılık? Sanırım hermaçı kazanmak hermaçtan puan almak ve hermaça 2.0 gibi bir gol ortalaması ile çıkmak gerçekten çok sıcıkı olsa gerek.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Sıkıcı dediğin taktik sadece göze hoş gelmiyor zaten artık avrupada her maçta müthiş oynayan karşı takım üzerinde sürekli baskı yapan bir takım kalmadıki.Bilinçsiz bir teknik direktör olsa 11 tane A.Hassan toplar hesini dizer sahaya göze hoş gelir ama sonuca bakınca herkes ne kadar hoş olmayan bir tablo olduğunu görür.Bjknin futbolu dediğim gibi sadece göze hoş gelen bir futbol değil ama puan durumuna bakılınca bu kötü futbol mu yoksa taktik mi olduğu kolayca anlaşılabilir...[hline]Her nekadar cimbomu inönüde yenemediysek bile rövanşı unutmayalım bekleyin 80 bin gsli futbol mabedinizde size bir güzel ko*mamıza tam olarak ne kadar kaldığını bilemesemde o günü hasretle bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer Bjk bu maçı kazanırsa ligin hiçbir zevki kalmıyacak. Artık diğerleri 2.lik için oynıyacaklar.
Kazanmak istiyoruz.Ama kaybedirsekte üzülmem.Sadece tek birşeye üzülürüm.1.5 senede sadece ligde bir tek diyarbakır a yenilen bjknin fenere yenilmesi.
Güzel alay konusu oluruz :)

Başarılar Beşiktaş!!![hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

zaten fenerlıler bıle besıktea yenerse uzelmeyız dıyorlar ama fener yenerse buyuk olay dıyolrar artık bakıcaz ama yenılmeyız gıbıme gelıyor tumer sankı delı gıbı oynıyacak gıbıme gelıyor ılhanda 2 gol atcak gıbım ıcıme doguyor tabı fenerde gol atabılır ama ılhan 2 tane atcak o ıcıme doguyor[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 29 November 2003 22:59 tarihinde demiş ki:
blah blah blah...
[hline]bla bla bla ...

lucescu'nun sıkıcı futbol taktiği:

geçen sene en belirgin olarak dinamo kiev deplasmanında izlediğimiz taktik

yada galatasaray'da şampiyonlar ligi'nde çeyrek finale çıktığımız dönem oynattığı taktik

boş konuşmaya gerek yok, klavyen eskiyor, parmakların yoruluyor vs.[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 29 November 2003 23:08 tarihinde demiş ki:
bu hafta fener yensin
trabzonda berabere kalsın tmmdır
fener yenerse en azından bjk ile aramızdaki puan farkı açılımıo
fenerlede 1 puan var oluo[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin

Çöp Atmayalım

Artık o kadar ince düşünüyorsunuz ki yani şu şöyle olursa bizle bjknin puan farkı açılmaz tabii bu arada tsnin de berabere kalması lazım e tabii bjkninde puan kaybetmesini eklersek biraz imkansız gibi görünüyor zuhahahah
Bakın bize hiçbir hesap kitap yok yani direk 1.yiz hemide 8 puan farkla eğer fbyi yenersek 12 puan fark oluyo ki bunun kapanması biraz zor görünüyo...)[hline]Her nekadar cimbomu inönüde yenemediysek bile rövanşı unutmayalım bekleyin 80 bin gsli futbol mabedinizde size bir güzel ko*mamıza tam olarak ne kadar kaldığını bilemesemde o günü hasretle bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Mephisto biraz futboldan anladığını zannediyordum ama kusura bakma bence hiç anlamıyorsun. Sen futbolu sadece 3-5-2
4-4-2 gibi taktiklerle biliyorsun.
Bazı maçlara öyle çıkmak zorundasın.Yıldız bir takım ol yine bazı maçlarda garantiyi hedeflemek zorundasın.
Lazio maçında lucescu tıpkı sparta prag ın taktiğini uyguladı.Ofsayt tuzağı yaptı.Uzun bir takıma çok yanlış bir taktikti.Ben bu taktiği görünce bu maçtan iş olmayacağını anladım.Beşiktaş penaltı olmasaydı ve 2 yarı biraz daha toparlanarak oynamasaydı o maç kaybedilirdi.
Beşiktaş ın sıkıcı futbolundan bir tek Hıncal Uluç ve gs taraftarı şikayetçi başka hiçbir yazardan duymadım. acaba bu kaybedilen ciğere mırnav demek anlamınamı geliyor?

Güzel futbolada örnek çok. Trabzon maçı (5-0) Elazığ (5-0) gençler kupa(3-4) gs şampiyonluk maçı (1-0) D.kİEV inönü maçı( 3-1)
siz hala güzel futbolu 5 tane atmaktan ibaret zannediyorsunuz.Futbolda sıkıcı futbol diye birşey yok.
Sen izlede maçtan zevk al diye oynamıyor orda adamlar.1 senelik emeklerinin ve milyon dolarlık yatırımlarının karşılığını garanti altına almak istiyorlar.Ama futbolu sadece isim olarak tanıyandan bunları anlaması beklenemez.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Bnm tek bildiğim,
bu maçı alıcazdan öte,
almak zorundayız,
ha almassak herşey biter mi? asla...

lucescunun oynattıga futbola gelince, akıllıca ama sıkıcı,
buradaki akıllıca kelimesi bjkya yarayan taraf işte[hline]a.k.a wicked
Robin Williams Dead Poet's Society'de demiş ki:
No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world.
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 29 November 2003 23:07 tarihinde demiş ki:
said:
blackchaos, 29 November 2003 22:59 tarihinde demiş ki:
blah blah blah...
[hline]bla bla bla ...

lucescu'nun sıkıcı futbol taktiği:

geçen sene en belirgin olarak dinamo kiev deplasmanında izlediğimiz taktik

yada galatasaray'da şampiyonlar ligi'nde çeyrek finale çıktığımız dönem oynattığı taktik

boş konuşmaya gerek yok, klavyen eskiyor, parmakların yoruluyor vs.[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe

çok boş bi örnek vermişsin. istanbul da 3-1 yendiğin bi takım ile deplasmanda nasıl oynamasını bekliyorsun ki? galip gelmek için aceleci oynatıp 2 gol yeseydi elenirdik örnek istanbuldaki uefa çeyrek finali lazio maçı. herneyse göze hoş gelmeyebilir bu futbol ama başarılı olduğu gerçek. bjk fb yi bu senede yener bence hakem serdar tatlı iyi bi hakem. ilhan bi dallamalık yapıp kırmızı kart görmezse ve fb'nin cezasahasına yakın yerlerden frikik kullanmasına izin vermezsek yeneriz

[Bu mesaj Castigater tarafından 30 November 2003 00:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

blackchaos ve castiger;

bilmiyorum bana kasıtlı mı yapıyosunuz yoksa gerçekten mi anlamak istemiyorsunuz

ben oraya yazmışımki; eğer lucescu sıkıcı futbol taktiğini oynatırsa kazanabilir

yani orada belirttiğim şey, sıkıcı futbol taktiği başarısızdır yada lucescu hep sıkıcı futbol taktiği oynatır gibi şeyler değil

biraz okuyup sindirin eğer birkerede anlayamıyorsanız

lucescu'nun başarı şansını %80'e çıkarttığı bir taktik vardır, göze hiç hoş gelmez, izleyenleri sıkar, taraftarı bunaltır ama işe yarar. ve eğer bu taktikle oynarsa fenerbahçe karşısında çok daha şanslı olucaktır.

ha birde kaleci recep faktörü var, bu beşiktaş'ın şansını çok arttırıyor

kim ne derse desin, kaleci receple yürümeeez[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

yahu jacabo öyle bir futbol taktiği var lucescu'nun vede ben 2 sene boyunca izledim bunu galatasaray'da, bunuda herkes biliyor

neyi inkar ediyorsunki anlamadım ?

her maç o taktiği oynatıyor diye birşeyde yazmamışımki, heralde gidip akçaabat sebatspor maçında oynatmıyor o taktikle takımı

kritik maçlarda, puan alması gereken maçlarda oynattığı taktiktir, genelde avrupa'da 2 maçlı elemelerde yapar, onun dışında türkiye ligi'nde derbilerde yapar[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...