Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dışbank reklamlarından gına geldi ya da "dışbank reklamını izlediniz mi?"

Bone

Öne çıkan mesajlar

Dışbank bir süredir garip reklamlar izletiyor bize..

Ortada bir reklam var.
İzlememiş olanlar birbirleriyle dedikodu yapıyor..
İzlemiş olanlar da reklamlardaki durumlar hakkında konuşuyor..

Mesela bir çocuk var yandaki kıza "dışbank reklamlarını izlediniz mi" diyor Kız da "ben evliyim" diyor. Anladığımız kadarıyla ya kız çok zeki erkeğin onunla tanışmaya çalıştığını anlıyor ya da o reklamda kızla erkeğin tanıştığını felan gösteriyor..

Başka bir tanesinde de berberleri gösteriyor "dışbank reklamını izlediniz mi" "evet" "hadi başlıyalım" dialogu geçiyor. Anladığımız kadarıyla bahsedilen reklamda ilginç bir saç tipi var..

Hayali bir süper reklam sonucunda insanların nasıl etkilendiğini görüyoruz.

Ama gına geldi yeter. Tamam "über-reklam yaparsanız işte halkı böyle mahvedersiniz biz de arada kendi reklamımızı yaptık ehi ehi" mesajı vermeye çalışıyorlar ama kusucam artık..

Otobüs duraklarında bile bu adamların duvar boyasıyla yazılmış gibi duran reklamları var "Ankara'da da dışbank reklamı istiyoruz" "kaç dışbank reklamı var açıklansın" tarzında şeyler görünce tabelaya kafa koyasım geliyor.

ÖĞHHK[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts
Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Blizzard
Sosyal ağlarda paylaş

ben süper buluyorum.bu kadar akılda kalan ve zekice yapılmış az reklam gördüm.resmen insanın aklına kazıyor.

hele bi tanesi var.
-bu dış bank reklamımı
-hayır
-ama artık dışbank reklamı.(gömleğini yırtar altından dışbank t-shirt'ü çıkar)
-hadi beee. bende oynıyabilirmiyim
-bak o oynadı bile.
-yapma yaw.yeter be kaç tane dışbank reklamı var açıklansın.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Sosyal ağlarda paylaş

psikolojik birşeyi kullanıyorlar, anlatmıştı hocalardan biri ama hiç aklımda kalmamış

fakat uzakdoğuda en başarılı tanıtım projesi mi ne seçilmiş bu yöntemle yapılan başka bir şey[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Soğuk geliyor hepsi ve çok gösteriyorlar iyice bayıyor aralarından en çok hoşuma giden birtane futbollu var o.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...