Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi dili önerirsiniz

arar

Öne çıkan mesajlar

ben ingilizceden farklı bi dil daha öğrenmek istiyorum ama bilmeden başlamak ta istemiyorum, beklediğim gibi ol çıkmayabilir diye. onun için size sorayım dedim ne öneririrsiniz?

aradığım özellikler: çok zor olmasın, yaygın olsun[hline]don't make me any number or you eat the king of motion.
Sosyal ağlarda paylaş

İngilizce birinci dilinse, Almanca öğren..

Fransızca'yı bir kere öğrenince çok kolay geliyor belki ama, fransızcayı öğrenene kadar anan ağlıyor..

Ama almanca öğremi..
%90 İngilizceye benziyor..
kelimeler farklı bir kez..
ama kurallar çok benziyor..[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts
Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Blizzard
Sosyal ağlarda paylaş

1. Fransızca (Fransa, Kanada, ve Kuzey Africa da bir çok ülkede geçerli)
2. İspanyolca (ispanya, Güney Amerika bir çok ülkede geçerli)
3. Çince 1.5 milyara ashkın nüfusu ve geleceğin ekonomisi
[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

[Bu mesaj DiaBLeSSe tarafından 29 November 2003 15:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

okulda 2 sene almanca gördüm ve nefret ettim hocaların da etkisi vardı ama konuşma sekli falan hiç hoşuma gitmiyo akıcı gelmedi bana. ispanyolca nasıl 6 ay kursa gitsem günde 15 -45 dakka baksam konuşurmuyum?[hline]don't make me any number or you eat the king of motion.
Sosyal ağlarda paylaş

almanca sora da fransızca :p
şimdi dünya savaşı çıksa kesin almanların parmağı olur işin içinde ondan o weya bu şekilde biraz akıcı almancaya sahip olmak lazım :p(ben sahip miyim? hayır. ama olabilirim belki)[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

türk dillerinin kökeni otaraflara dayandığı için aslında daha kolay öğrenilebilmesi lazım çincenin, japoncanın falan...
ayrıca yazı bilmen gerekmiyo.
[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher

[Bu mesaj Grudge tarafından 29 November 2003 16:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...