Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

izmir depremi

hastakedi

Öne çıkan mesajlar

said:
hastakedi, 24 November 2003 09:53 tarihinde demiş ki:
monitör kucağıma düşüyodu sadece.[hline]ay ivraanç, bakamiyjaamm!!

said:
Unbreakable, 24 November 2003 12:51 tarihinde demiş ki:
depremin şiddeti 3,5

Sizin evin altından falan geçiyo heralde fay hattı. :D. Neyse geçmiş olsun.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

Kırk yılda bi uyuyodum onda da sarsıntıyla uyandım...

Balçova da oturuyorum, telefonlar geldi karşıyaka, alsancak tarafından sarsıntıdan 1-2 saat sonra.. Televizyonda duymuşlar, biz burda hissetmedik olay ne dediler :)

Tahmin ediyorum merkez üssü balçova, hafif bir deprem. Ama balçova olduğu için biz şiddetli hissettik...

Burdan çıkaracağımız sonuç, fay hattının üzerinde yaşıyorum.[hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Sabahın 6'sında yattıgım ıcın Duymadım yani uyku baya agır bastırmıs olucak. Hehe Ksk Tarafındayım bu arada.
Sanırm burda da hissedilmiş ama ben hiç hissetmedim uyuduhgum ıcın.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 24 November 2003 13:39 tarihinde demiş ki:
Sizin evin altından falan geçiyo heralde fay hattı. :D. Neyse geçmiş olsun.
o anki korku, panik ve şaşkınlıktan dolayı bana öyle gelmiş sanırım :) dizlerimin bağı çözüldüydü yani resmen.[hline]ay ivraanç, bakamiyjaamm!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 24 November 2003 18:59 tarihinde demiş ki:
ben de hissetmedim (gerçi bornovada oturuyorum ondandır:))[hline]Eşşek kuşum Shakespeare...Keşke burda olsan da uyandırsan beni sabahın köründe:( Eşşekspir diyişini özledim.
hepimiz aynı bokun içindeyiz...sadece derinlikleri farklı

MessageMeMylove...

Bende bornovadayım bende hıssetmedım ama ben uyuyodum gece 5 de yatmısdım kacda oldu kı acep :D[hline]Grandmaster Welet...

Sosyal ağlarda paylaş

ben uckuyulardayım, monitor nasıl duser bılmıyorum ama uyuyordum dayımla, 2 kere guzel bır donkladı resmen, dayımla uyandık ne oluyo dedık deprem dedıler, baktık devamı gelmedı bıde cok kısa surdu yattık gerı :) ama alttan resmen yukarı dogru vurdu, neyse gecmıs olsun hepımıze... :)[hline]Death will come on wings of song,
A song of long and winding guile,
And in the end your end I wend,
And in the end, a harp will smile!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...